Skocz do zawartości

[ciekawe linki i zdjecia] bekowe


topol

Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA UWAGA

Dostałem od kolegi, który zawsze mi docina odnośnie kolarstwa żeby nie było :) Rozwaliła mnie ta stronka, MISZCZ po prostu :lol:

 

Stronka dobra ale dla kobiet oraz mężczyzn o orientacji homoseksualnej. Ale cóż dla każdego coś dobrego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ja to pisalem, i co w zwiazku z tym? kazdy kto pisze do bB, to zaraz juz cale forum o tym trąbi? chyba nie, prawda? tylko moja sława jest tak mocna, ze juz tu kazdy wie, co pisalem do gazety? :) napisalem, bo chcialem poznac opinie ich i tyle i dlatego juz musicie o tym gadac? innych listy tez skanujecie i wrzucacie? znajdziecie kazy pretekst aby na mnie najechac, jestescie niemozliwi po prostu, powiedzialem bym cos jeszcze, ale sie wstrzymam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Wilku nie przesadzaj :]. Poprostu chłopaki zauwazyli ze to Ty i chcieli sie upewnic, a ze byli ciekawi... nie rozumiem dlaczego sie wsciekasz[bo tak mozna wywnioskowac po tych pytajacych zdaniach w twoim poscie].

 

Pozatym pisząć do gazety liczyles sie pewnie z tym ze duzo ludzi to przeczyta i moze o tym podystkutowac, tak samo jak piszac na forum liczysz sie z tym ze otrzymasz rozne odpowiedzi :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilku, no chill out, tez czytalem bB i tez sie zastanawialem ilu moze byc Wilkow89 w Polsce uprawiajacych kolarstwo, ale bynajmniej nie zeby sie nasmiewac, bynajmniej nie zeby Cie wytykac paluchami, ale zeby poprostu wiedziec, ze napisales :)

Poza tym, nie sadze by Odi i reszta piszaca w tym temacie nasmiewala sie z Ciebie, poprostu powiedzieli co czytali.

 

Piszac do takiej gazety jak bB musisz sie liczyc z tym, ze ludzie to beda czytac, a Forumowicze jakby nie bylo znajacy Cie chocby ze sluchu, skojarza fakt podpisu z gazety i Wilka z forum, wiec o co tu sie pieklic? O utozsamienie z pisanym listem osoby? :D

 

Przepraszam za OT :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://youtube.com/watch?v=lXrRsCzhFtg

 

Długo wyczekiwany nowy klip grupy yo-laos jest już dostępny!!!!!!!!

 

http://www.freeforum101.com/yolaos/viewtop...orum=yolaos#405

 

Tu można dodawać opinie, przeczytać wszystkie 2, które już są dodane <_< Najlepiej rejestrujcie się ludzie bo ja już z tym spamem sam nie wyrabiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj macie ciekawy wywiadzik na stronie Dziennika przeprowadzony z dwiema zawzietymi rowerzystkami! ;>

Nie wiem co one takie fanaberie o tych cenach wypisuja... buty od 400, kurtka od 300, spodenki od 250... nomrlanie to ja mam chyba jakis noname sh*t w porownaniu do nich....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahahaha padam :lol:

 

buhahaha ale żebyś mógł coś powiedzieć na temat ,,super star-a" obejrzyj to bo to od tego się zaczeło :confused:

I jak zobaczyłem jak on w tym programie spiewa to normalnie nie mogłem wytrzymać :D

 

,,fri fri fri stajlo" :lol:

 

P.S

ta jego mina na początku mnie rozbraja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...