Skocz do zawartości

[ciekawe linki i zdjecia] bekowe


topol

Rekomendowane odpowiedzi

ała...

 

http://imagenes.yonkis.com/17102006183919.jpg

 

http://sport.onet.pl/0,1248742,1421039,wiadomosc.html

 

a dla nieklikaczy tu:

 

"Ekstremalny sport i ekstremalne zwyczaje. Środowisko snowboardzistów znane jest z zamiłowania do używek [glupi stereotyp - przyp. autor postu]. Na jeździe pod wpływem alkoholu złapana została najlepsza polska specjalistka od halfpipe (jazda w rynnie) Paulina Ligocka.

Ligocka, która niosła polską flagę na inauguracji Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Turynie, jechała na rowerze, mając 2,19 promila alkoholu we krwi! Policja zatrzymała jej prawo jazdy.

 

- To była ulica o szerokości metra, a na dodatek było strasznie ciemno. Żaden człowiek nie byłby w stanie dostrzec tam czegokolwiek – oświadczyła Ligocka. Po chwili poprosiła o telefon następnego dnia, obiecując, że poda więcej szczegółów. Odezwała się jednak po dwóch godzinach. - Nie ma aktu oskarżenia (co jest nieprawdą), więc nie mam zamiaru tego komentować. Skrzywdzili mnie i tyle - zakończyła.

 

Barbara Drzastwa - rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Bielsku-Białej:

 

- Paulina L. została zatrzymana 15 sierpnia w Cieszynie w nocy o godzinie 1.45, prowadząc rower w stanie nietrzeźwym. Stwierdzono u niej 2,19 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Uproszczony akt oskarżenia sporządzony przez policję wpłynął do prokuratury 13 października i wymaga zatwierdzenia prokuratora. Zastosowano jako środek zapobiegawczy nakaz powstrzymania się od prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych oraz jednośladów, w tym rowerów. Zatrzymano także prawo jazdy. Zgodnie z artykułem 178a paragraf 2 k.k., grozi jej kara od grzywny do pozbawienia wolności na rok. W najbliższym czasie do Sądu Rejonowego w Cieszynie zostanie skierowany akt oskarżenia.

 

Więcej w "SuperExpressie""

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...