Skocz do zawartości
  • 0

Jaki rower do dojeżdżania do pracy?


Gość Maciek

Pytanie

Gość Maciek

Witam

Mam mały problem - chce się przesiąść na rower w drodze do pracy. Dosyć mam stania w korkach. Drogi mam w sumie 8 kilometrów i do wyboru - asfalt w towarzystwie samochodów albo lasem (z tym, że lasem trochę dłuższa droga, o około 2km). Teraz pytanie, co kupić? Budżet mam niewielki (500-600zł). Poza dojazdem do pracy raczej rzadko kiedy będę wsiadał na siodełko - niestety nie mam za bardzo czasu. Żeby była pełnia informacji to jeszcze dodam, że do pracy mam z górki, a do domu pod górkę :icon_cool:

 

I teraz tak - znalazłem coś takiego niedaleko mnie - http://sport.znajdzto.pl/rowery-i-osprzet,415/deblin-sprzedam-rower-xxtreme-rdx-gti,1278287.html i jako, że jestem laikiem to pytam - czy osprzęt jest ok? Czy będzie to wystarczająco wytrzymały sprzęt dla moich zastosowań? A może przerost formy nad treścią i wystarczy coś prostszego?

 

Będę wdzięczny za każdą sensowną odpowiedź i rady.

 

Pozdrawiam

 

Maciek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Jazda rowerem do pracy to niezły pomysł. Sam ostatnio coś takiego staram się uskuteczniać, ale mam znacznie dalej (22km) i całośc przebiega po drodze krajowej gdzie ruch jest bardzo duży (Garwolin-Kołbiel). Do tego pracuję fizycznie, więc trochę zdycham wracając ;]

 

Rower powinien być wystarczający, chociaż ten z linku podanego przez Ciebie wygląda na dość wiekowy chociaż widać, że nie był zbyt dużo używany. Co do ceny to nie powiem wiele. Nie orientuję się po prostu. Jeśli chcesz to brat ma do sprzedania 3-letniego Gianta Bouldera z przebiegiem 300km - praktycznie nówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...