Skocz do zawartości

[trasa] Warszawa Wschodnia - Politechnika


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jestem nowy na forum więc przepraszam za ewentualne niedociągnięcia postu :blink:

 

Jak napisałem w temacie poszukuje bezpiecznego połączenia pomiędzy stacją PKP Warszawa Wschodnią, a Politechniką Warszawską.

Aktualna trasa to: al,. Zieleniecka > most Poniatowskiego > al. Jerozolimskie > Marszałkowska > Koszykowa - jakieś 6,3km.

Powód chęci zmiany trasy jest taki, że jadąc przepisowo (dozwolonym pasem 0,5m od lini) mostem poniatowskim 35km/h spora część kierowców określiła kim ja i moja rodzina jesteśmy po łacinie...

Jak wiadomo jazda po BUSpasie jest zabroniona (zresztą jest za wąski, żeby zmieścić się z autobusem) oraz po wąskich chodnikach (poniżej 2m szerokości - córka koleżanki dostała mandat za jazdę tym mostem po chodniku) a większość kierowców niestety klasyfikuje rowerzystów z pieszymi pokazując nieznajomość przepisów :thumbsup:

Znalazłem ciekawy wątek obrazujący realia tego odcinka.

 

Powracając do mojego pytania - poszukuje bezpieczniejszego objazdy tego odcinka.

Mile widziane rady i wypowiedzi jeżdżących na tym odcinku :woot:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...