Skocz do zawartości

[Flash w szpitalu] !


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wszystkim za wszystko, co do ŁADOWARKI zamykam !!!problem był bo od wczoraj mu pikała"słaba bateria, dziś padła. Nie wiedziałem tez kiedy rodzice będą mogli do niego pojechać...

jak będę miał nowsze wieści to się z wami podzielę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobił się z tego temat, jakby potrzebna była "na gwałt" jakaś specjalistyczna aparatura medyczna. Jak ludzie mogli leżeć w szpitalach w erze "przedkomórkowej"?

 

Oczywiście, mimo że Was nie znam, życzenia szybkiego powrotu do zdrowia i na rower.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SŁUCHAJCIE !!! obrażeń jest sporo i uważam ze dość poważnych ale o nich napisze sam poszkodowany jak będzie chciał.

 

NAJWAŻNIEJSZE, jutro go po południu wypisują, wiec późnym wieczorem powinien być w domu w GDAŃSKU.( gdzie ma kompa i neta :) )

 

Można wiec liczyć że już w czwartek coś napisze.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkiego powrotu do zdrowia zycze. Ale jak go jutro wypisuja to znaczy ze wyglada znacznie lepiej niz jego rower i niedlugo znow bedzie smigal ;).

Szkoda Flasha, podziwiam go za jego dystanse, moj maksymalny do dla niego rozgrzeweczka :). Ale kolarze sie szybko lecza :).

 

NitroS --> ojej, ojej. Myslalby kto ze ani jednego ani drugiego w zyciu nie widziales :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobił się z tego temat, jakby potrzebna była "na gwałt" jakaś specjalistyczna aparatura medyczna. Jak ludzie mogli leżeć w szpitalach w erze "przedkomórkowej"?

 

Oczywiście, mimo że Was nie znam, życzenia szybkiego powrotu do zdrowia i na rower.

 

jestem ciekaw jak byś się czuł od 3 dni w szpitalu, a najniższa rodzina mieszkała ponad 400 km( i ci komórka padła, o stanie zdrowia poszkodowanego nie wspomnę....

 

wiec lepiej zamilcz, za życzenia powrotu w imieniu brata Dzięki

 

Szybkiego powrotu do zdrowia zycze. Ale jak go jutro wypisuja to znaczy ze wyglada znacznie lepiej niz jego rower i niedlugo znow bedzie smigal :).

Szkoda Flasha, podziwiam go za jego dystanse, moj maksymalny do dla niego rozgrzeweczka :). Ale kolarze sie szybko lecza :D.

 

NitroS --> ojej, ojej. Myslalby kto ze ani jednego ani drugiego w zyciu nie widziales :P

 

niestety aż tak dobrze nie wygląda, ale dalsze leczenie będzie miał w Gdańsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. dzięki wielkie za życzenia :)

2. jakos nikt z pacjentow/pielegniarek nie kwapił sie, aby udostepnić swoj telefon

3. co prawda jeszcze 3 tygodnie nie wsiade na rower, ale to tylko przez gips... biorac pod uwage to w co walnąłem to jestem w świetnym stanie :)

4. 800 km w ciagu doby sobie odpuszczam, chociaz fizycznie wydaje mi sie to w zasiegu mozliwosci, ale nie zamierzam tego nikomu, ani nawet sobie udowodniac... na chwile obecna zastanawiam sie nad rezygnacją z szosówki...

5. unikajcie szpitalu w Kozienicach, pisze poważnie... zamiast leczyć, podawali tabletki przeciwbólowe, o usztywnieniu złamanej reki nawet nie pomyśleli, zreszta 2 razy robili RTG reki... bez diagnozy

 

aha, prosiłem brata by pomógł zdobyć ładowarkę, gdy jeszcze lekarze prognozowali mi znacznie dłuższy pobyt w tamtejszej Narodowej Fabryce Zgonów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem, jechałem, aż tu nagle ktoś postawił mi naczepę od TIRa pod samym nosem... a podobno teleportacja jest niemożliwa :)

 

O odszkodowanie będę się ubiegał, ale na razie myślę tylko o odzyskaniu zęba i sprawności w ręce... bo noga wystarczy, że się zagoi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. 800 km w ciagu doby sobie odpuszczam, chociaz fizycznie wydaje mi sie to w zasiegu mozliwosci, ale nie zamierzam tego nikomu, ani nawet sobie udowodniac... na chwile obecna zastanawiam sie nad rezygnacją z szosówki...

 

500 km na ostrzaku dałeś radę, więc 800 na szosie jest chyba możliwe...

mega życzenia szybkiego powrotu do zdrowia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...