Skocz do zawartości

[Flash w szpitalu] !


Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy koledzy i koleżanki jestem bratem Flasha(Tomek B.), który wczoraj miał wypadek i leży w Szpitalu Powiatowym w Kozienicach, pada mu bateria w komórce może ktoś go odwiedzić z ładowarka do SAMSUNGA ( on posiada B2100), niektórzy może znają go z http://flash.bikestats.pl/index.php?m=6&y=2010

 

jeśli może ktoś go odwiedzić niech napisze juto z rana podam namiary, albo niech sam go poszuka

 

Dziękuje bardzo za pomoc i fatygę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie leży w szpitalu, nie będę pisał o obrażeniach, największy problem dla niego to że jest tam sam i komórka mu się rozładowuje, a w szpitalu nie ma w pobliżu nikogo z ładowarka do samsunga, jeśli ktoś mieszka ie daleko niech go odwiedzi z ładowarką :D w szpitalu spędzi jeszcze 2-4 dni na obserwacji. Tomek (flash) leży w szpitalu w Kozieńcach kolo Warszawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy i koleżanki jestem bratem Flasha(Tomek B.), który wczoraj miał wypadek i leży w Szpitalu Powiatowym w Kozienicach, pada mu bateria w komórce może ktoś go odwiedzić z ładowarka do SAMSUNGA ( on posiada B2100), niektórzy może znają go z http://flash.bikestats.pl/index.php?m=6&y=2010

 

jeśli może ktoś go odwiedzić niech napisze juto z rana podam namiary, albo niech sam go poszuka

 

Dziękuje bardzo za pomoc i fatygę.

 

jak na razie nikt z chorych w szpitalu ani pielęgniarek nie posiada pasującej ładowarki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rowniez zycze powrotu do zdrowia i na rower troche pozniej ;]

 

ale czegos tu nie rozumiem, człowiek miał wypadek lezy w szpitalu a ktos tu zaklada temat ze koles potrzebuje ładowarke???? :whistling: nie moze przełozyc karty do innego tel jak jest mu tak bardzo potrzebna?

no co jest? jakies jaja(z ta ładowarka of koz, zeby nie było ze sie smieje z nieszczescia bo sam miałem wypadek niedawno)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czegos tu nie rozumiem, człowiek miał wypadek lezy w szpitalu a ktos tu zaklada temat ze koles potrzebuje ładowarke???? :whistling: nie moze przełozyc karty do innego tel jak jest mu tak bardzo potrzebna?

no co jest? jakies jaja(z ta ładowarka of koz, zeby nie było ze sie smieje z nieszczescia bo sam miałem wypadek niedawno)?

chciałbyś leżeć w szpitalu bez żadnego kontaktu ze znajomymi/rodziną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież mówi, jak nie mają ładowarki, to mogliby przynajmniej inny telefon pożyczyć i podmienić kartę.

Jak ktoś będzie, to pozdrówcie Flasha od trójmiejskich bikerów!

Proponuję wyszukać ludzi po lokalizacji i poprosić,

albo napisać też w forum lokalnym,

ostatecznie kupić ładowarkę, to też grosze, tylko trzeba mieszkać w pobliżu :(

 

A ja jeszcze wczoraj czytałem relacje na bikestatsie Flasha i podziwiałem poprzedni rekord..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak potwierdzam to jego rowe :icon_mrgreen:((

 

i ponawiam prośbę

800 w 24 godz.

Próba dla mego brata Tomka "FLASH-a" skończyła się fatalnie...

 

szczegółów wam oszczędzę , jest ostro porozbijany i pocięty leży w Szpitalu Powiatowym w Kozienicach ,niedaleko Warszawy

tu prośba pada mu komórka(a możne już padła) jeśli ma ktoś ładowarkę do samsunga , pasująca do modelu B2100. to niech go odwiedzi, albo jeszcze lepiej nawet jeśli nie ma ładowarki go odwiedzi i podniesie na duchu.Ja niestety nie mogę pojechać też mam złamany obojczyk, a rodzice najszybciej będą jutro lub w środę.

Zapewne z innych odwiedzin każdy chory w szpitalu tez by się ucieszył.

 

http://blip.pl/users/flash1981/dashboard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozienice są prawie 90 km od Warszawy więc to nie tak blisko. Mam takiego samsunga i ładowarkę do niego ale niestety dla mnie za daleko.

 

 

słuchacie faktycznie Nie tak blisko ( dla Flasha to rozgrzewka, jak dla mnie to były rekord ) Jeśli chodzi o ładowarkę to jutro problem się rozwiąże dojada do niego rodzice i jak tylko lekarze pozwolą zabiorą go do Gdańska

 

Wszystkim za życzenia "szybkiego powrotu do zdrowia" w imieniu brata dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa z ta ładowarką.

 

Skoro rodzice będą jutro, to mu przyniosą, a dzisiaj mógł pożyczyć tel od pielęgniarek czy innego pacjenta i przełożyć kartę sim. Przecież sam tak robiłem wielokrotnie jak leżałem w szpitalu. Co za problem? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...