Skocz do zawartości

[MTB 1400 zł] sporo pozycji, którą wybrać?


Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie jestem starym wyjadaczem, ale czemu miałbym się nie wypowiedzieć, otóż z tych wszystkich rowerów ja wybrałbym dwa, między którymi bym się zastanawiał, chociaż tu jest inaczej, bo jeden jest dużo lepszy od drugiego :D Różnica w cenie, 50 zł :whistling: Do rzeczy... Kross Hexagon V6 [2010] - Versus - Kross Level A2 [2009]. Hexagon jest nowszy, posiada hamulce tarczowe, tył i przód, ale to hexagon, sama nazwa brzmi gorzej, Level nie ma tarczówek ale wydaje mi się, że ma lepszy osprzęt [ nie znam się zbytnio na MTB, jeżdżę szosą ] Nie mam nawet więcej argumentów, ja brałbym Level A2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO ja bym wybierał Meride Matts 40v lub inną albo krossa lvl a 2 własnie niedawno kupiłem Meride Matts 40V i jestem bardzo zadowolony nic nie puka ani nie stuka przejechałem ją juz ok500km i miałem jeden wypadek ;/ . No nie wiem kross ma lepszy amo. ale merida ma lepsza ramę co chcesz to wybierz ja wybrałem meride i jestem z niej dumny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że nie jestem w temacie. Nie mam pojęcia, która firma jest warta uwagi, jakie podzespoły, części cieszą się uznaniem i wytrzymałością w eksploatacji. Dlatego czekam na pomoc osób, dla których rower to pasja i wiedzą o nich prawie wszystko ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...