Skocz do zawartości

[rower] do 1600


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

proszę o pomoc. Chcę sobie kupić jakiś rower do jazdy po mieście i terenie z synem. Mam 189cm wzrosty i waże 82kg. Czytam to forum i widzę, że polecane są krossy. W różnych artykułach podawane są różne ramy do tego wzrostu od 19 do 21:) Znalazłem też Mongoose Tyax Super 2008 za 1600. Czy warto kupić ten rowerek czy jakiś model krossa.

Jeżeli krossa to jaki model i z którego roku.

Bardzo dziękuje za podopowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, jak kupowałem swój rower to też brałem pod uwagę tego mongoosa i nawet nim się przejechałem. Rower jest ok tylko ma słabe hamulce firmy promax. Wybór mój padł na krossa level a2 xt z 09r i mogę go ci polecić http://coolbike.pl/index.php?main_page=rower_info&cPath=78&products_id=833 zadzwoń do nich to może stargujesz na 1500zł. Ja przy wzroście 187 mam ramę 21.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak za taką kwotę to myślę że będziesz, ja dodam tylko że wymieniłem opony na Kenda Karma i dętki na Kenda ultra lite, myślę że zoszczedziłem w ten sposób cały kilogram :thumbsup:. Jako że opony zdjęte są nowe będę mógł je sprzedać, ot podpowiedź z mojej strony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...