Skocz do zawartości

[do 2000zł] rower szosowy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum.

Jestem nowym użytkownikiem forum. Chciałbym prosić o rady, co do zakupu nowego roweru szosowego do kwoty 2000 zł.

Trochę już przeczytałem postów na tym forum i wpadł mi w oko rower Merida Raod Race 880. Raczej chwalona jest ta firma i ten model rower też ma dobre oceny.

 

Szczerze mówiąc, to jestem kompletnie zielony w tej materii. Nigdy nie miałem do czynienia z takimi rowerami (nawet nigdy na takim nie jechałem).

Jestem otwarty także na inne propozycje rowerów.

 

Ze względów finansowych (biedny studenty :]) będę raczej kupował rowerek w skelpie internetowym, bo można tam zaoszczędzić trochę grosza. Kupiłem już kilka rzeczy w sklepach internetowych i nigdy się nie zawiodłem. Chętnie przyjmę też wskazówki, w jakim sklepie warto jest dokonać zakupu (mieszkam niedaleko Łodzi).

 

I na koniec ostatnie pytanie z kategorii głupich. Czy moja waga - trochę poniżej 90 kg,wzrost 187 cm, to nie za dużo jak na taki rodzaj rowerów. Kolarze raczej nie są wielkimi chłopcami :].

 

Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi i wskazówki i proszę o więcej :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...