Skocz do zawartości

[manetka] Poplock po błocie nie działa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

po błotnej kąpieli na maratonie manetka poplock przestała działać.

 

- Ten guziczek mały do odblokowania nie odskakuje tylko cały czas siedzi i przez to jak przesuwam wajchę na blokadę (tą dużą) to niestety nie zatrzaskuje się.

 

oczywiście próbowałem lekko podnieść mały guziczek i po tym fakcie zatrzaskiwała się manetka prawidłowo, ale wystarczyło, że zwolniłem blokade guziczkiem i niestety znów się zapadł.

Czyściłem manetke w benzynie ekstrakcyjnej, zanurzałem, kombinowałem, zostawiałem na kilka minut w niej.. a potem suszyłem.. psikałem wd-40. Niestety nic nie pomaga.

Co powinienem zrobić, aby mały guziczek odskakiwał po jego wcisnięciu? Czy czeka mnie rozkręcenie manetki? ;/

Dodam, że pancerz i linka chodzi dobrze, nie ma żadnych oporów...

 

Przykładowe zdjęcie które znalazłem na forum:

 

http://img214.images...pict0011nk.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pancerz nie miał nic do tego :icon_arrow: ja miałem problem z tym guziczkiem zwalniającym, a nie wajchą która ciągnęła pancerz :icon_arrow:

 

Temat do zamknięcia, po rozkręceniu okazalo się, że sprężynka pod guziczkiem byla cala w zaschniętym błocie, wyczysciłem, nie żałowałem wd-40 i teraz pracuje lepiej niż nowa :icon_arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...