Skocz do zawartości

[do 1200zl] rower mtb


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zamierzam kupić nowy rower mtb.

Mam 182 cm wzrostu i 72kg wagi.

Jeżdżę głownie po mieście, czasami po leśnych dróżkach.

Nad jaki rowerem zastanowić się w takiej cenie?

Dla mnie ważnie aby był lekki i dosyć miękki.

Czy dwa amortyzatory [przedni i tylni] to byłby dobry wybór?

 

Pozdrawiam i czekam na pomoc w wyborze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko, że dwa amortyzatory przy tym zakresie cenowym to tragiczny wybór (niemożliwy do zrealizowania?). Tematów tego typu jest wieleee i chyba nie włożyłeś za wiele wysiłku, żeby coś znaleźć. Poszperaj, poczytaj i wtedy pisz o wątpliwościach, konkretnych modelach etc.

Pozdrower.

 

EDIT: no i chyba trochę za duże masz wymagania w stosunku do ceny ;>

 

jeśli myślisz tylko o nowym to może i będzie 'dosyć miękki', ale tylko z przodu, bo fulla nie dostaniesz. Troszkę czasem dupkę podrzuci. Nie będzie też super lekki, bo takie też swoje kosztują. Ogólnie rzecz biorąc w tej cenie znajdziesz 'rowerek do pojeżdżenia' :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się.

Na początku - jestem tu nowy, więc witam wszystkich.

W związku z tym, że mój rower zaniemógł, a z racji wieku, jakości i innych dolegliwości jego reanimacja jest nieetyczna muszę rozejrzeć się za nowym pojazdem. Czytałem trochę Wasze forum, porady, czegośtam się dowiedziałem, ale wielu rzeczy dalej nie wiem. I stąd moje pytanie - na rower mam do wydania 1200-1300 zł i, nie wiem czemu, w oko wpadł mi Scott Aspect 60. Nie znalazłem nigdzie konkretnych informacji nt. tej marki. Warto inwestować w ten rower?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się.

Na początku - jestem tu nowy, więc witam wszystkich.

W związku z tym, że mój rower zaniemógł, a z racji wieku, jakości i innych dolegliwości jego reanimacja jest nieetyczna muszę rozejrzeć się za nowym pojazdem. Czytałem trochę Wasze forum, porady, czegośtam się dowiedziałem, ale wielu rzeczy dalej nie wiem. I stąd moje pytanie - na rower mam do wydania 1200-1300 zł i, nie wiem czemu, w oko wpadł mi Scott Aspect 60. Nie znalazłem nigdzie konkretnych informacji nt. tej marki. Warto inwestować w ten rower?

http://www.scott.pl/product.php?id_cat=235&id_prod=1296

Dziwne że nie słyszałeś tym bardziej że jest to jadna z bardziej poważanych marek jak i Giant/Merida/KTM itp, ja jednak uważam że w kwocie do 2tyś złotych warto patrzeć na Kross`y, Unibike`i, Kellys`y ponieważ w mojej opinii mają najlepszy stosunek cena/jakość - w przypadku scotta sporą marże płacimy za firmę, czyli za odpowiednią naklejkę na ramie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dziwne że nie słyszałeś tym bardziej że jest to jadna z bardziej poważanych marek jak i Giant/Merida/KTM itp,

 

Nie, no słyszeć o marce słyszałem, ale nie czytałem konkretnych opinii uzytkowników.

Coś konkretnego z Kelly's masz na myśli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...