Skocz do zawartości

[1000 - 1300 zł] Cross


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Planuję zakup roweru crossowego. Mam 16 lat, 187 cm i 55 kg (wiem że chudzina :thumbsup: ). Głownie jeżdżę po asfalcie, ale zdarzają się też jazdy w lesie. Dlatego postanowiłem kupić rower crossowy. Teraz jeżdżę jeszcze na komunijnej Delcie Sport 605, która waży jakieś 17 kg i bardzo ciężko rozwinąć na niej jakąś porządną prędkość.Po przeczytaniu wielu postów na różnych forach, wybrałem kilka rowerów:

 

Merida crossway 20-v

Romet Rx-500 (trochę ponad budżet, nie wiem czy się opłaca)

Scott Sportster P5

Trek 7000

Unibike CROSSFIRE GTS

Kross Evado 1.1

 

Nie wiem czy są to dobre propozycje, dlatego proszę o pomoc w wyborze. Jeśli jest jakiś inny rower który jest lepszy od tych to proszę o podanie takiej propozycji.

P.S. Rower kupię chyba dopiero na jesień, albo poźnym latem, aby ceny były trochę niższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jeśli zależy Ci na naprawdę korzystnym współczynniku cena/wartość to weź pod uwagę dwa rowery:

 

1. Romet - oferta z Allegro za 1600 zł (katalogowa cena modelu 2010 to 1999 zł, Ty dałeś link do modelu 2009)

na plus: rama, amortyzator (w tej cenie), osprzęt

 

2. Unibike Crossfire GTS

na plus: amortyzator, osprzęt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zdecydować się na Rometa? Poza tym trochę drogawy. A jak inne propozycje? I przydałoby się go przymierzyć, ale nie wiem gdzie można go kupić w pobliżu Warszawy. A nie wiem czy kupowanie roweru na przesyłkę to dobry pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat opinią kolegów najmniej się przejmuję. Zależy mi na tym, aby rower był porządnie zrobiony i pozwolił mi na korzystanie z niego przez długie lata. Z tego co wiem Romet rx-500 jest nowym modelem (bodajże z 2009 r.) i nie można jeszcze ocenić czy posłuży na dłuższy czas. Poza tym nie wiem czy uzbieram tyle kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem Romet rx-500 jest nowym modelem (bodajże z 2009 r.) i nie można jeszcze ocenić czy posłuży na dłuższy czas.

 

No widzisz, a Scott Sportster dostał nową ramę w tym roku, więc pod tym względem wypada jeszcze niebiezbieczniej ;)

 

Jak Romet jest za drogi to może skieruj się w stronę Krossów Crow / Preria z Allegro. W budżecie 1000-1300 to oferta o bardzo dobrym współczynniku cena/wartość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...