Skocz do zawartości

[wielkie wyścigi] Oglądacie w TV wyścigi typu Tour de France?


Rekomendowane odpowiedzi

także oglądam na eurosporcie, jakos od 2002 roku, i czasami zdarzylo mi sie kimnąć ale na finisz zawsze sie budze... swoja drogą kilka godzin przy tv moze znudzic ale fajnie sie slucha jednym uchem a drugim spi :D ogladam razem z ojcem ktory tez bardzo lubi ogladac kolarstwo :wallbash: a nie nawidze tych tenisowych meczyków które zazwyczaj koliduja z transmisją z wyscigów :) ogólnie świetna sprawa wielkie toury a i te klasyki fajnie sie oglada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ogladam od 2003 ale jak pisał Javman prawie zawsze usypiam w trakcie relacji . chociaż ostatnio Sylwek Szmyd dał taki pokaz , że hoho. jeżeli chodzi o mtb kiedyś trafiłem na telesport czy jakims takim polskim kanale na relacje z Cape Epic . super było tylko , że w okolicach północy więc albo nie doczekałem albo usypiałem w trakcie heheheheheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uwielbiam oglądać kolarstwo na Eurosporcie, a w szczegolności słuchać pana Jarońskiego i Wyrzykowskiego thumbsup.gif Wiem że niektórym oni bardzo przeszkadzają, ale uważam że ich teksty są wspaniałe a i zawsze merytorycznie są przygotowani do komentowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak przedmówca, gdyby byli inni komentatorzy na Eurosporcie, to nie wiem czy bym oglądał wielkie Toury, jak Giro czy Tour de France, a tak dzięki nim i kolarzom oczywiście, od 7 lat staram się oglądać jak czas pozwoli, zwłaszcza etapy górskie i czasówki, bo płaskie przejazdy potrafią zanudzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relacje z TdF oglądam na Eurosporcie od 2000 roku, nie wyobrażam sobie lipca bez TdF. Komentarz kolarstwa w wykonaniu wymienonych panów o mistrzostwo świata. Relecja z TdP w TVP może się schować, nie odrasta im do pięt. Zresztą TdP to wyścig drugiej kategorii.

Już za 16 dni rusza kolejna Wielka Pętla, największe święto kolarstwa na świecie.

 

Vive le Tour!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o kolarstwo szosowe to oprócz sobotniego etapu gdzie pieknie pokazał sie Szmyd nudzi mnie oglądanie.. no, finisze czasem są ciekawe. W tym roku czekałem tez na Giro ale Polacy za duzo sie nie pokazywali (w przeciwienstwie do ubiegłorocznej edycji) ;/

 

Natomiast jeśli chodzi o TVP Sport i tamtejsze relacje ze Scandi MTB to są.. takie same. Mogłby koles juz przestac w kółko rozmawiac z Galińskim, Konwą, Włoszczowską, czy Jabłczyńską!! Inni zawodnicy też startują i zapewne z chęcia powiedzieli by coś pierwswzy raz w życiu do kamery. Denerwuje mnie też że nawet plansz nie pokażą z nazwiskami osób które stawały na podium w poszczególnych kategoriach ( tak jak na relacji z wyscigu zawodnikow licencjonowanych). Ale w sumie to dobrze że chociaż to pokazują ; :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Relacje z TdF oglądam na Eurosporcie od 2000 roku, nie wyobrażam sobie lipca bez TdF. Komentarz kolarstwa w wykonaniu wymienonych panów o mistrzostwo świata. Relecja z TdP w TVP może się schować, nie odrasta im do pięt.

 

Bogu dzięki, że w tym roku TdP będzie też na eurusporcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście, że oglądam tyle, że mam niemiecki Eurosport czasem są komentarze po angielsku ale spróbuj coś zrozumieć ;/

ciekawe z tym mechanicznym dopingiem wydaje mi się, że jest to trochę naciągane widziałem jakiś film na YouTube ale kto tam jest pewny co on używa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście, że oglądam tyle, że mam niemiecki Eurosport czasem są komentarze po angielsku ale spróbuj coś zrozumieć ;/

ciekawe z tym mechanicznym dopingiem wydaje mi się, że jest to trochę naciągane widziałem jakiś film na YouTube ale kto tam jest pewny co on używa??

 

Na TdF po każdym etapie skanują ileś tam rowerów : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam czasami Tour de France, z tym że w tym roku na Eurosporcie (polskim) komentatorzy tak nudzą że niedobrze się robi.

 

Ja natomiast uważam, że świetnie się sprawdzają. Da się wyczuć, że i znają się i lubią kolarstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...