Skocz do zawartości

[~1100zł] Rower uniwesalny


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, mam jeden rower już 5 lat i już potrzebuje nowy :).

Chciałbym/opcjonalnym dla mnie rowerem jest Arkus Vip 2,5 , ale z ceną Arkusa Vip'a 6.

Więc szukam wizualnie roweru takiego jak Arkus Vip 2,5 i z takimi, bajerami typu 2 tarczówki i te "przerzutki" "klikane" , te co wykazującym palcem je zmienimy na wyższe, a kciukiem zmieniamy na mniejsze. Kupił bym Arkusa Vip'a 6 ale nie ma tarczówek i nie podoba mi się on wizualnie. Myślę że zrozumieliście moją krótką prośbę o znalezienie dla mnie idealnego roweru ;D/

 

Jak zły dział to proszę o przeniesienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie podoba mi się. A jest możliwość/da się zamontować do Arkusa vip'a 1,5 lub 6, hamulce tarczowe?

 

A mój wzrost 184cm, waga 76kg

 

 

2. A wiecie gdzie można kupić rower Lakes gts3000?

 

A jak pisałem, szukany rower najlepiej żeby był zbliżony wizerunkiem do arkusa vip' 2,5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra a da się, "wmontować" hamulce tarczowe do Arkusa Vip'a 1,5? ponieważ MI v-b. nie odpowiadają. Jeśli się da to napiszcie od razu jak :D

 

Dobra drugie pytanie, czy rozmiar ramy b 19" będzie dla mnie dobry?

 

Rower wizualnie podobny mniej więcej do tych.

 

b'Twin Rockrider 8.1

Corratec X-Vert S 0.2

Felt Q820

KTM Ultra Flite

Leader Fox Out Line

Univega Alpina HT-550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Wszystko się da, zamontować hamulce tarczowe w tym rowerku również. Potrzebne będą: nowe koła, hamulce, tarcze. Koszt takiego zakupu wyniesie zapewne więcej niż koszt samego roweru, chociaż można kupić taki zestaw pewnie i za 200PLN ...

Lepiej pozostać przy lepszych V-kach niż przy kiepskich tarczach.

 

19" może okazać się troszkę za mała, ale przed zakupem trzeba przymierzyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...