Skocz do zawartości

[opony] Kenda K898


gad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Można nimi orać pole, ciężkie kloce ale niezniszczalne. Miałem takie przez miesiąc (zakup razem z kołami).Nie do zajechania ale z całą pewnością nie do ścigania. W terenie jako tako(szuter), piasek kiepsko,błoto zabierają na plecy, na asfalcie słychać je z daleka. Mocno pancerne, myślę że do wagi ciężkiej (+100kg) są ok. ale do rekreacji. Cena tutaj jest wyznacznikiem jakości, ale przecież jeździć można na tzw. byle czym, pytanie do czego mają opony być, gdzie i jak chcesz jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klosiu jesteś w błędzie bo one ważą mniej niż 790 gram - z tego co pamiętam moja waży coś w okolicy 750 gram i poza tym trochę bezsensu dawać tutaj za przykład Karmę jak ta opona ma bieżnik o całkiem innym przeznaczeniu.

Kendy Colorline używam od dłuższego czasu (teraz zajeżdżam czwartą taką oponę) i są to moje ulubione opony, gdyż uważam że są dobre na każdy teren, stosuję je na kole tylnym - faktem jest że bieżnik jest raczej na utwardzone powierzchnie, ale w terenie też sobie radzą znośnie - w każdym razie ja nie czuję się jakoś ograniczony stosując te opony i nawet na wyścigach nie czułem żeby mi przeszkadzały. Dużym plusem tych opon jest trwałość - ze względu na typ bieżnika można spokojnie blokować tylne koło i nie trzeba się martwić że opony szybko padną - spokojnie wytrzymują z 15000 km - chociaż jak na razie moje 2 opony zakończyły przedwczesny żywot przez rozcięcie na jakiś ostrych przedmiotach.

 

michuuu - jak te opony ma być słychać z daleka na asfalcie jeżeli one na tym typie podłoża pracują tylko gładką częścią bieżnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Jeździłem na niskim ciśnieniu i może stąd głośne buczenie. Sebek nie ma co się jeżyć, każdy ma prawo do własnego zdania, mnie nie pasowały i założyłem Smart Samy. Kendy w miarę dobrze trzymały na szutrze, na miękko i mokro były kiepskie dlatego min. zmieniłem ale wcale nie twierdzę że się nie da jeździć. A co do wagi 1szt.790 druga 770, wciąż leżą i czekają na swój czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się jednak na jedną Kenda Karma Drut, na razie założyłem ją na tylne koło i zobacze jak będzie się spisywała. Jeśli okarze się dobra, to kupię drugą na koło przednie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...