Skocz do zawartości

[do 800 zł] Koniecznie MTB. Długie wyprawy rowerowe ok 100 km dziennie, głównie szosa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam max 800 zł

 

Ważę ok 100 kg, wzrost 184 cm. Potrzebuje kupić rower MTB. Jako że mam max 800 zł w grę wchodzi tylko używka. Wymagania: rama aluminiowa (na koła 26"!), hamulce v-brake (nie chcę tarczowych tylko same problemy z nimi), przedni amortyzator, w miarę dobre przerzutki, dobry łańcuch i suport. Koła mogą być złej jakości a w ogóle może ich nie być wcale (mam w starym rowerze dobre koła aluminiowe 26" z oponami continental king race zębatką shimano 6 trybów z tyłu i bym sobie tylko przełożył). Siodełko też może być najgorsze albo bez bo mam dobre w starym. Rower ma być solidny i lekki. Amortyzator też w miarę dobry. Może być opcjonalnie tylny amor ale to nie jest konieczne. Poprzedni rower kupiłem w Biedronce i prawie wszystko w nim wymieniłem - Utarę :). Prócz ramy - teraz ona się sypie. I chciałbym aby ktoś podał mi linki do aukcji allegro z używanymi rowerami MTB które warto kupić a które spełniają moje wymagania. Czym więcej linków tym lepiej jako że jestem zielony w markach rowerów i boję się znowu bubel kupić. Za wszelką pomoc wielkie dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...