Skocz do zawartości

[do 1300zł] Rower MTB


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym kupić rower, aby poprawić swoją kondycję i zrzucić kilkadziesiąt kg tłuszczyku :icon_mrgreen:

Obecnie ważę 110kg i mam 190cm wzrostu. Myślałem nad tym rowerem:

 

http://www.unibike.pl/fusion.html

 

Czy to dobry wybór ? Czy są lepsze cenowo ?

 

zależy mi na szybkim kupnie

 

ew.

 

http://www.kross.pl/pol/products/category/mtb

 

Hexagon V4/V6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli marka też kosztuje. Szczerze to w tamtej części warszawy nigdy nie byłem, wysiadłem o kilka przystanków za daleko i po jakimś czasie wróciłem do domu :)

Jutro ponownie się wybiorę do sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co to znaczy "marka kosztuje" bo te Krossy wcale nie są bardziej markowe, nie mają lepszych ram niż Rockrider, za to są gorzej wyposażone.

W Warszawie są 3 Decathlony, trudno do któregoś nie trafić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co to znaczy "marka kosztuje" bo te Krossy wcale nie są bardziej markowe, nie mają lepszych ram niż Rockrider, za to są gorzej wyposażone.

 

To od czego zależy cena roweru? Decathlon tańszy i z lepszym osprzętem od Krossa, który jest droższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten Decathlon 5.3 ma dobre tarczówki??? bo też się zastanawiam nad nim ale boje się ich.....

Też się nad tym zastanawiam. Czy mógłby ktoś obeznany odpisać ? :)

Jak są dobre to jutro idę kupić rowerek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chodzi o to czy idzie zahamować całkiem tylne koło czyli na szlag zablokować je bez większych problemów.....

bo miałem tarczówkę z przodu kiedyś i od razu wyrzuciłem nie dość że to się grzało to co chwile tarło o tarcze i taki wkurzający brzdęk był.

a co do tematu.... chodzi mi o to czy nie ma z nimi żadnych problemów czy lepiej rozejrzeć się za czymś bez tarczówek za taka samą cene?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...