Skocz do zawartości

[max 1800 ZŁ] las+lekkie gorki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystki forumowiczów...

Proszę o pomoc w wyborze bo z nadmiaru ofert wprost wariuje...

Szukam roweru do max 1800 zł może być nówka może być używka,mieszkam blisko lasów i gór (beskid śląski) także w tych terenach będę go użytkował.

Mam 178 cm wzrostu 80kg wagi.

Zastanawiam się nad czymś w stylu : kross a4 2009(sklep 1800zł) , gt avalanche 2.0 (sklep 1600zł) , salamander 2009 (sklep 1700zł) .

Chciałbym coś lekkiego ,wygodnego, z efektywnym amorem , nie zależy mi na hamplach hydraulicznych (za tą kase raczej dobrych nie kupie wiec wole dobre Vki). Pomóżcie cos dobrego wybrac….

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc a właściwie jej brak.

Wczoraj po długich poszukiwaniach , godzinach spedzonych na necie i zbieraniu info , odwiedzeniu 6 sklepów , przetestowaniu 4 rowerów... kupiłem upragnione 2 kółka. Wniosek jaki mam po tej całej akcji w odniesieniu do info zbieranych z forum : mając ok 2.000 zł na rower nie skupiajcie sie tylko na tak mocno promowanych krossach , naprawde za tą kase jest duzo lepszych rowerow niz "kultowe" a6 z 2008r lub a4 z 2009r. Pojeździjcie po sklepach poogladajcie jakosc wykonania,weźcie na jazde upatrzony rower...mysle ze to moze duzo pomoc.

Tyle w temacie , mozna zamykac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Wniosek jaki mam po tej całej akcji w odniesieniu do info zbieranych z forum : mając ok 2.000 zł na rower nie skupiajcie sie tylko na tak mocno promowanych krossach , naprawde za tą kase jest duzo lepszych rowerow niz "kultowe" a6 z 2008r lub a4 z 2009r. ...

W jakim sensie lepszych? Jeżeli chodzi o wygląd ramy/lakier jestem w stanie się zgodzić, ale jeżeli o osprzęt to nie :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupując rower na kilka lat najważniejsza była rama-jej jakość,geometria,prowadzenie się roweru...

Wygląd nie był bardzo wazny ale nie mogł mnie tez odrzucac (a stylistyka a6 akurat nie trafila w moj gust)

Osprzet zawsze z czasem mozna wymienic ale tez bylo istotne abym w tych samych pieniadzach nie kupil calosci np na ACERZE zamiast na DEORE

Spec najlepiej dla mnie sie prowadzil i rama jest super,d3 z przodu przy mojej wadze super daje rade ,reszte mam na deore takze lipy nie ma. Za te pieniadze jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...