Skocz do zawartości

[500-600zł] MTB - allegro


maqn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam zamiar kupić rower 26" MTB.

Teraz posiadam MTB 24" (8-letni), hamulce zwykłe, 21 biegów.

Dokupiona tylnia przerzutka i manetha SHIMANO.

Mam do wydania 500-600 zł.

 

Jak na razie gdy oglądałem najwięcej idą rowery :

http://www.allegro.pl/item968405694_rower_lexus_extreme_26_2_tarcze_hit.html#gallery - ktory mam zamiar chyba kupić

bo manetke i przetkę wstawie moją SHIMANO.

A patrząc na cene lepszego raczej nie znajdę.

 

lub

 

http://www.allegro.pl/item969026341_rower_gorski_26_victory_ii_shimano_import_niemc.html#gallery - ale ogólnie to on już mi się nie podoba (18 biegów, kształt takiś taki dziwny ale ma hamulce dośc dobre)

 

Macie jakieś pomysły co do roweru podobnego i w cenie abym się zmiescil ?

Rower powinien byc zwiazany w kolorze zielonym lub niebieskim.

 

 

Co powiecie o moich propozycjach rowerów ?

 

Z góry dzięki za odpowiedź

maqn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.forumrowerowe.org/topic/27903-makrokesz-ostreenie-przed-zakupem-zbyt-taniego-roweru/ - mam nadzieję że ten temat wyrazi moje słowa które chciałbym teraz o tych rowerach napisać :thumbsup:

 

wiem czytałem ten temat jednak podtrzymuje decyzje i chce kupic cos w tym stylu a bynajmniej w takiej cenie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny ok, nie każdego stać na coś około 1000zł, ale po przeczytaniu tego tematu dalej chcesz rowery z tylną pseudo amortyzacją? :thumbsup:

 

no właśnie chce ...

wiem ze odchodzi się już od tego ale jest mi z tym naprawde wygodniej ...

kumpel ma rower bez tylniego amora to gorzej mi sie jezdzi niz na moim starym a ma rower za 1200 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się w 100% z magn, rower z tylna amortyzacja to zawsze większa wygoda...

 

można zawsze na takim rowerze typu full przejechać nawet jednorazowo (!) 1-3 km do sklepu po bułki i może uda się nawet wrócić z powrotem

 

innym i chyba największym plusem jest to, że na każdy sezon ma się nowy rower

 

magn nie daj się tym "idiotom" z forum i nie słuchaj rad mądrzejszych od siebie - najlepiej wiesz czego chcesz i najlepiej się na tym "przejedziesz"

 

nie daj się też temu tematowi o makrowerach to piszą producenci tych drogich rowerów (albo użytkownicy forum, którzy zostali przez nich przekupieni - to jest wielki spisek), kto by się przejmował bezpieczeństwem i własnym zdrowiem skoro opieka medyczna w Polsce jest "darmowa" a w końcu i tak wszyscy umrzemy (więc te kilkadziesiąt lat w jedną czy drugą stronę chyba różnicy Ci nie robi)

 

NIECH MOC BĘDZIE Z TOBĄ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkus - fajne rowerki i raczej sie nie zabijesz, na np. campie w miejscowosci Serwy (obozy Chris) maja własnie troche Arkusów na kilkaset osób per turnus. Więc jakoś o zdrowie dbać musza - nie mają szitu bo by zapłacili za.. uszczerbki na zdrowiu ;) Jeździłem na nich (nie pamiętam modelu), ale amor nawet się uginal, hample chodizły.. zależnie od modelu którego się wybrało przed resztą grupy :down:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...