Skocz do zawartości

[1700zł] używany rower crossowy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Chciałbym zakupić sobie rower Crossowy. Zależy mi na dobrym osprzęcie. Rower najlepiej używany do 1700zł.

Jeżdżę głównie po drogach asfaltowych(dziurawych) tereny górskie ale szosówka mnie nie interesuje. Od roweru wymagam dobrego osprzętu. Nie znam się za bardzo bo do tej pory jeździłem na Treku Crossowym taki tani za 500 zł kupiłem. Jeżdżę głównie długie trasy powyżej 100km albo krótkie do 50km (góry). Zależy mi na prędkości. Nie znam się zbytnio czy mają to być hamulce hydrauliczne czy inne. Dlatego proszę o radę. Nie chce składać samemu !

 

Myślałem nad Kellys z 2008 i 2009r z serii Cross. Ale na pewno doradzicie mi jakiś dobry rowerek dobrej firmy. Dzięki.

 

Mile widziane linki do allegro jeżeli regulamin nie zabrania. CZekam na fachowe rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, mój Kellys :) Polecam bo byłem użytkownikiem tego exquisite'a i wiem jaki jest wychuchany. Sam mam 185cm wzrostu i bardzo dobrze mi się na nim jeździło. Miałem bliższą styczność z kilkoma Kellysami: Quartz, Spider, Salamander i Downtown, i z czystym sumieniem na każdym kroku będę polecał tę markę. Osobiście bardzo przypasowała mi geometria exquisite'a - sprawia wrażenie dość długiego i bardzo stabilnego. Mimo sporego zainteresowania w końcu go nie sprzedałem i wylądował na allegro raz jeszcze, tym razem dużo atrakcyjniejszą ceną, polecam jeszcze raz się zastanowić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...