Skocz do zawartości

[1500zł] Rower miejski


Rekomendowane odpowiedzi

Kross ma tylny hamulec w piaście, reszta nie. Kross i MBIKE Futura Nexus 8 mają dynamo w przedniej piaście, a MBIKE z aukcji nie. Poza tym nie widzę żadnych istotnych różnic. Zresztą w sumie to nic dziwnego, bo ta piasta i tak stanowi pewnie główny koszt roweru. Podpytaj tylko sprzedawcę czy Nexus 7 i 8 są równie godne polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miłośników dwóch kołek. Zwracam się do was z proźbą o rade w sprawie zakupu dwóch rowerków jeden dla mnie 180 cm i 120 kg żywej wagi i dla żony 166 cm i 60 kg wagi. Rowery będą używane do jazdy rekreacyjnej głównie po leśnych drogach i asfaltach. Dla mnie wybrałem NORTHTEC HALCYON DB a dla żony KELLER X300 CITY. Czy możecie powiedzieć mi coś na temat tych rowerów bo ja jestem zielony w tym temacie. Z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

w nawiązaniu do motta, które masz w podpisie, to wypadałoby zadać sobie odrobinę trudu i podać linki do rowerów, o które pytasz lub chociaż napisać ich specyfikację w poście, a nie tylko same nazwy.

 

Tak na szybko to:

 

1. rower Northtec jest typowym rowerem MTB, a na asfalt i leśne ścieżki to lepszy byłby dla Ciebie rower typu cross.

2. rower Keller zupełnie nie wzbudza mojego zaufania. Już po samej nazwie odnoszę wrażenie, że próbują się podszyć pod znanego, niemieckiego KETTLERA. Rama tego wynalazku ma dziwaczne profile. Jak dla mnie to jest to jedynie ciężka kupa złomu. Szkoda pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa: KELLER X300 CITY NORTHTEC HALCYON DB

Liczba biegów: 21 21

Rama: ALUMINIOWA 20" ALU 6061 22"

Widelec: amortyzowany ZOOM 140 QUEST SUNTOUR SF9-XCT V2

Przerzutka przód: shimano C O50 SHIMANO FD-C050

Przerzutka tył: shimano ALTUS SHIMANO RD-M310 ALTUS

Manetki: SHIMANO STEFF 50 SHIMANO ST-EF602

Wolnobieg: Shimano 7 SPEED SHIMANO MF-TZ31

Hamulce: V-B ALUMINIOWE Tarczowe mechaniczne PROMAX DC-320F 160 mm

Mechanizm korbowy: Aluminiowy Cyclone SHIMANO CW9-XCC

Piasty:ALUMINIOWE TRILOGY LOGO

Obręcze: stożkowe aluminiowe DWUKOMOROWE TRILOGY Aluminiowe

Stery Neco Zintegrowane

Przepraszam za ostatniego posta (brak danych) To mój pierwszy post na forum. Rower tylko do jazdy rekreacyjnej.

http://www.allegro.pl/item972090648_wyjatkowy_mtb_northtec_halcyon_disc_wyprzedaz.html

http://www.allegro.pl/item963001827_aluminiowa_damka_26_super_ostatnie_sztuki.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...