Skocz do zawartości

[do ok. 3500zł] hardtail MTB


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety ciężko teraz już dostać w sklepach jakieś modele z tamtego roku, które by mnie interesowały. Tak więc zostają mi modele tegoroczne i upust tutaj nie będzie wielki, ale da się coś zejść z ceny, tylko trzeba trochę przycisnąć sprzedawców (ale na razie na wiele nie ma co liczyć)

I tak na oku mam dwa modele

Scott Scale 60 Scott

Cube Ltd Pro Cube

 

W tamtym roku Cube miał ciekawszą konfiguracje w tej cenie. A Scott, chyba jak na tę firmę to jeszcze nie jest taka tragiczna cena.

Giant i Trek nie widziałem nic ciekawego w rozsądnej cenie.

 

Jeśli macie jakieś propozycje inne to będę wdzięczny.

Mieszkam w W-wie, więc raczej wybór sprzętu jest duży tylko mała chęć wsród sprzedawców do zniżek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, cena nie jest zła. Tylko raz się już przymierzałem GF i jakoś geometria mi nie spasowała (genesis2). Chociaż może jakbym jeszcze jedno podejście zrobił... I jakbym chciał wymienić amortyzator to bym musiał szukać dedykowanego pod tą geometrię. A gdzie są jeszcze dostępne zeszłoroczne i czy jest dostępny model wyższy Hoo Koo E Koo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z modeli 2009 GF w ogóle mało się ostało. Na dzień dzisiejszy najlepsze ceny oferuje www.scc.pl Masz tam również model Hoo Koo E Koo z 2009 cena 4099zł. Tassajare mają po 3499żł. Ja bym mógł mieć model Tassajara z 2009 nowy w cenie około 3000zł ewentualnie model niższy Piranha również z 2009 cena jeszcze mi nie znana ale na pewno niższa od sklepowej. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z gwarancją może nie ponieważ ramy Garego mają dożywotnią gwarancję, choć z tego co słyszałem to zdarzało się że sklep scc.pl ich nie uznawał i wtedy pozostaje odsyłanie ramy z dowodem zakupu bezpośrednio do producenta. Minusem sprowadzonego roweru bo o tym mowa jest na pewno jego serwisowanie w ramach półrocznej badz rocznej gwarancji (w zależności od sklepu). Wiadomo coś za coś :voodoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...