Skocz do zawartości

[800zł] MTB


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem nowy i że tak powiem zielony jeżeli chodzi o rowery. Przymierzam się do kupna roweru do ceny ok.800 zł. Zamierzam kupić rower górski MTB najlepiej jakiejś znanej dobrej firmy. Co byście polecili? Kupić nowy czy używany ale dobry. Ma to być rower taki do zwykłej dziennej jazdy ok. 8 km dziennie. Mi osobiście podoba się ten rower: http://allegro.pl/item968554508_kross_hexagon_v3_dobry_sportowy_rower_lublin.html

Co byście o nim powiedzieli? Mi się wydaje że jak na taką cenę to osprzęt nie ma taki zły ponieważ troszkę o tym czytałem. I jeszcze jedno. Czy na mój wzrost (180cm) to jaka rama sportowa powinna być? 19" czy 21" ? Tym rowerem zamierzam z 3 lata pojeździć a do tego czasu 19" może być za mała. Dlatego się pytam co byście polecili.

 

Czy może trochę dozbierać i kupić krossa a2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Dobry wybór, dozbierać zawsze można, tylko zadaj sobie pytanie czy wykorzystasz możliwości takiego roweru.

Jak masz zamiar zacząć jeździć więcej i w trudniejszym terenie to warto dołożyć do A2.

 

Ramę bierz zdecydowanie 19 cali, 21 byłaby o wiele za duża.

 

Czy pojeździsz nim 3 lata to zależy głównie od ciebie.

Wiadome jest że niektóre elementy roweru zużywają się i po jakimś czasie wymagają wymiany.

Zależy to od tego jak dbasz o sprzęt i w jakim terenie, w jakich warunkach jeździsz.

 

 

P.S. Takich tematów było całe mnóstwo na forum, wystarczy użyć wyszukiwarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...