Skocz do zawartości

[9730g] S-Works M5 2009 by Nawrotek


Nawrotek

Rekomendowane odpowiedzi

Rower gotowy, więc czas wrzucić go do projektów :) Wszystkie części były ważone.

 

Bar Plugs: Accent 3

Bottle Cage: Carbon Tuned 27

Brake Front: Avid Juicy 3 264

Brake Rear: Avid Juicy 3 279

Brake Discs: Shimano CL 286

Cables: Accent 100

Cassette: XT 11-34 293

Chain: XTR 265

Crankset: XTR 960 797

Derlr Front: XT 148

Derlr Rear: XTR 970 198

Fork: Rock Shox SID Team 2005 (Bieżnia sterów i gwiazdka wliczone w wagę) 1350

Frame: S-Works M5 2009 1523

Grips: Accent Lite 19

Handlebar: WCS Wet Black 31.8 560mm 154

Headset: Dartmoor Moloko 80

Pedals: Crank Bros 294

Seat: Selle Italia Thoork 225

Seatpost: S-Works Carbon 221

Seatpost Clamp: S-Works 18

Shifters: Sachs Quartz 88

Skewers: XT 125

Stem: Pro PLT 100mm 31.8 Tuned 109

Tire Front: Maxxis 330 317

Tire Rear: Maxxis 330 317

Top Cap: Alu 15

Tubes: Maxxis Ultralight 250

Wheel Front: Fulcrum RedMetal 5 885

Wheel Rear: Fulcrum RedMetal 5 1052

Misc Option: 50

 

Overall: 9745

 

Fociacha:

 

p3pb4696118.jpg

 

i tutaj więcej:

 

http://www.pinkbike.com/photo/4696118/?s3

 

 

Pierwsze co zostanie w nim zmienione, to kokpit i siodełko :D Dalej pozostaje odkładać kasę na hamulce i koła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna maszyna, ale rozumiem, że Maxxisy są tylko przejściowo w tym projekcie?:wub:

Bo widzę, że mieszkasz w górskiej okolicy, no chyba, że lubisz mocne wrażenia na zjazdach :thumbsup:

 

Koła do zmiany i będzie już bardzo przyjemna waga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chris, czemu w opozycji? :D

No fociachy jutro jak stojak i kumpel sid2 przyjedzie :wub:

 

Sachsy mają dziury wszędzie i piankowe gripy, i nie mają połowy flaczków. Ale działają precyzyjnie i mogę pokusić się o stwierdzenie, że lepiej od RF. Ustawienie tylnej przerzutki zajęło mi 30 sekund i bardzo szybko zmieniają biegi. + mikroindeksacja z przodu - świetna sprawa.

 

Dzięki za miłe słowa - jak to kolega goldbloom zauważył rower utrzymany w nawrotkowym stylu :thumbsup: Będzie jeszcze bardziej nawrotkowo, kiedy przyjdzie mostek wcs wet white i kiera superlogic low rizer.

 

Aktualny kokpit mi nie daje spokoju, strasznie mi się nie podoba i wizualnie niszczy cały rower...

 

 

A co do maxxisów to chwilowo wylatują bo śnieg z deszczem cały czas pada i błota po pachy w lasach jest <3

 

 

Ale na lato jak najbardziej będę na nich latać. Wrocek już na nich będę lecieć, 11.04 w Bielawce raczej na misiach wystartuję. Wiem że te opony kontrowersyjne są, ale niektórzy już pisali o wiotkości sida a jak na razie to dla mnie jest to najlepszy fork świata :P więc może i opony mnie przekonają do siebie :)

Edytowane przez Nawrotek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem na lekką partię :P

Ok, ok :D Przypominam sobie, że kiedyś miałem takie półokrągłe, tanie korki, które też ważyły ok 4g. Tylko po co, w takim razie, wziąłem 6g korki Ritcheya ? :D:P

 

No fakt, że kolorystycznie kiera średnio pasuje.

 

Co takiego zrobiłeś wnętrzu manetek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, biało-czarny zestaw

A czarny mostek wczoraj przyszedł, bo białego chciałem wyczyścić iii kret go zjadł ;) Dziwne, bo z bopem nic się nie stało...

 

No i jeszcze poszukuję białych zacisków kół raczej QR z tytanową ośką

 

http://cgi.ebay.com/New-Bike-Ti-Titanium-Carbon-MTB-Road-QR-Skewer-42g-Blk_W0QQitemZ330409123350QQcmdZViewItemQQptZCycling_Parts_Accessories?hash=item4cedeb1e16#ht_3012wt_767 - te całkiem fajne, tylko nie białe :<

Edytowane przez Nawrotek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wyregulowane, linki obcięte :) Wojtek - rozumiem, że jutro rowerem wpadasz ?

 

do tego doszedł "nowy" kokpit - tymczasowo żeby geo sprawdzić

tutaj próbka kiera2q.th.jpg

 

Po pierwszej przymiarce jest ok, ale chyba bardziej by mi pasił mostek 1cm krótszy i niższa kiera o podobnej szerokości (low rizer superlogic)

 

 

Jutro pierwsze terenowe testy na maxxisach - w końcu będę mógł coś o nich napisać, jako o oponach do mountainbike'a

Edytowane przez Nawrotek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...