Skocz do zawartości

[pokój] Akcenty rowerowe w Twoim pokoju.


Rekomendowane odpowiedzi

A u mnie wygląda tak:

 

dscf5040z.th.jpg

 

:) Ubrania w szafkach, w półce wszystkie klucze rowerowe ..

 

Mam te same chwyty ritcheya :) No a umnie.. Kask+kilka czapek i okulary na półce, kilka pucharów i medali obok kasku.. Stare części porozwalane po półkach, szufladach i nowe części których jakoś póki co nie zakładam.. Myślałem żeby powiesić nad łóżkiem taki stary amor zooma a lampe zrobić z koła.. I oczywiście wszędzie porozrzucane ciuchy rowerowe,smary i narzędzia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie 2 rowerki. Jeden stoi pod ścianą bo już od roku zbieram się za zrobienie jakiegoś haka czy coś. Drugi wpięty w trenażer, który stoi obok łóżka. Za i pod łóżkiem trzymam komplety opon, dętki, stare koła. W jednej części szafy leżą stare części, korby , przerzutki itd . W kolejnej części szafy skrzynia z narzędziami, słoiki/szejkery do czyszczenia łańcucha. 2 półki z ciuchami rowerowymi/biegowymi.

Na każdej płaskiej powierzchni w pokoju leża drobiazgi takie jak kask, rękawiczki, pulsometr, lampki, okulary, opaski i klucze które często używam.

Sterty różnych magazynów rowerowych.

 

Nie ma to jak budzić się i widzieć swoje ślicznotki lub gdy sięga się po budzik trzeba się przedrzeć przez sterty rowerowych gratów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Corratec musi to ciekawe wyglądać jeśli to gustownie zaaranżowałeś. U mnie kalendarz Kelly'sa, na tablicy mapa z ostatniego wypadu do Szczyrku, walające się bidony i na ścianie na gwoździu wisi największa zębatka z kasety srama która nigdy nie była jeżdżona. Robi wrażenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...