Skocz do zawartości

[mostki] klasyczne i piękne


undervolcano

Rekomendowane odpowiedzi

well, ja byłem już oswojony z tym że prawie wszystko da się wypolerować raz nawet kupiłem kierownice to już się iskrzyła baj defo ale ten mostek wygląda naprawdę dobrze. czasem jest tak że zobaczymy coś co widzieliśmy już tysiąc razy a jednak nas ujmie na nowo, na tym chyba polegają te konkursy szopenowskie bo przecież oni grają w kółko to samo albo się myle. no ale mostek piękny, i to zdjecie na ręczniczku jakby wyszedł prosto z kąpieli :stupid:

 

 

super, wszystkie takie emblematyczne mostki bym prosił, mogą być katalogi itd, grawerowane z podpisami itd. co kto ma będe wdzięcznyy, ave

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

jeśli ktoś taki kupi to przestrzegam przed dokręcaniem zbyt mocno tej jedynej widocznej z zewnątrz śrubkonakrętki.

u mnie część z gwintem została w mostku a część z dziurą na imbus została na kluczu.

mnóstwo brzydkich słów i gorzkich łez później skleiłem to pistoletem do klejenia na gorąco z postanowieniem:

dokręcam paluszkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

to jest ten mostek nitto odwracalny ?

kiedys gdzies czytalem ze w starożytnym keirinie zawodnici odwracali go na plus aby wygodnie wrocic do domu . ot taka beczka:)

bertrllibici-domenica-sport-3.jpg

kiedys keidys moglem stac sie wlascicielem szosy na kokpicie Titan przerzutki jakies stare na pewno nie campa , przod biegi wbijane pieta ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...