Skocz do zawartości

[koszulka] Rogelli Rimini krótki/długi rękaw


pawel1315

Rekomendowane odpowiedzi

Zamówiłem dwie koszulki Rogelli Rimini. Teraz zacząłem zastanawiać się czy dobre rozmiary wybrałem, a decyzję mogę jeszcze zmienić.

Kierowałem się wymiarami podanymi na stronie mikesport. Mam 180/181 cm wzrostu. Ważę 65 kg, czyli jestem dosyć szczupły, jednak teraz zaczynam nabierać trochę masy.

 

Zamówiłem koszulkę Rogelli Rimini na krótkim rękawie w rozmiarze L i koszulkę Rogelli Rimini z długim rękawem w rozmiarze XL. Z wymiarów podanych na stronie wynika, że L w krótkim rękawku równa się XL w długim rękawku, ponieważ do długiego rękawku dodawana jest różnica 2 cm w stójce do długości z przodu i z tyłu. Posiadam całkiem długie ręce, dlatego postanowiłem zamówić rozmiar większy w dłuższej koszulce.

 

Proszę użytkowników odzieży Rogelli o doradzenie mi w kwestii rozmiaru koszulek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem dwie koszulki Rogelli Rimini. Mam 180/181 cm wzrostu. Ważę 65 kg,

 

Proszę użytkowników odzieży Rogelli o doradzenie mi w kwestii rozmiaru koszulek.

Też użytkuje Rimini rozmiar "L". Ważę "troche" więcej bo 85 kg i mam 175cm wzrostu. Na szerokość koszulka w sam raz, na długość troszkę za duża. Miałem też "M" na długość dobra,ale trochę za ciasna. Także na ciebie "L" powinna być w sam raz XL to już chyba będzie worek, szczególnie przy twojej masie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...