Skocz do zawartości

[Serwis] Trójmiasto - złożenie ostrego koła


CittO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jestem absolutnie świeży w temacie ostrego koła. Od dłuższego czasu czytuje tutejsze wątki, dziś postanowiłem się zarejestrować, bo kupiłem bazę na OK. Niestety nie znalazłem, żadnego namiaru na jakiś trójmiejski serwis/sklep. Może ktoś zna jakiś doświadczony w temacie serwis, który pomógłby mi złożyć ostre koło. Jako bazę kupiłem takie oto padło: http://www.aukcjoner.pl/gallery/001832321-.html#I2

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło ci złożą w każdym warsztacie. Popytaj na forumszosowe.org gdzie dobrze koła zaplatają, potem wystarczy zakupić piasty i obręcze. Ramka ogólnie mało mi się podoba ;]. Ciekawe jak bęziesz mieć z regulacją napięcie łańcucha.

 

Polecam zanieść cały rower do zaplatania kół, tak by dało się dobrze koło ułożyć razem z zębatką i korbą w linii względnie prostej, bo pewnie jest rozstaw 135mm haków, a to trochę szeroko i może będziesz musiał kombinować z linią łańcucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CittO, nie sądzę by miał być z tym gdzie kolwiek problem. Osobiście polecam Cyklo w Gdyni, robię w nim zakupy, kiedyś korzsytałem z serwisu. Naprawdę solidnie wykonują zlecone roboty. Możesz jeszcze udać się do InterSportu w Realu, tam robi kilku znajomych od FR i również poradzą sobie z tym zadaniem.

 

Co do części to ja akurat mam na sprzedaż 2 koła (przód i tył).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

jestem absolutnie świeży w temacie ostrego koła. Od dłuższego czasu czytuje tutejsze wątki, dziś postanowiłem się zarejestrować, bo kupiłem bazę na OK. Niestety nie znalazłem, żadnego namiaru na jakiś trójmiejski serwis/sklep. Może ktoś zna jakiś doświadczony w temacie serwis, który pomógłby mi złożyć ostre koło. Jako bazę kupiłem takie oto padło: http://www.aukcjoner.pl/gallery/001832321-.html#I2

pozdrawiam

 

osobiscie polecam serwis na ulicy do studzienki. dokladnego adresu Ci nie podam ale skladalem u nich dwa ostre i jestem zadowolony.

druga opcja to banach rowery na łostowickiej (podobno teraz sie gdzies przenoszą) ostrego u nich nie składałem ale malowałem tam dwie albo trzy ramy i sprawiają wrażenie, że wiedzą o co chodzi w temacie OK, więc też polecam.

w obu przypadkach mowa o GDA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...