Skocz do zawartości

[amor przod] Suntour XCR 2008


dlisek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jestem "szczesliwym" posiadaczem Suntoura XCR i chcialbym o niego troche zadbac :)

Kupilem go jakos w tamtym roku, czerwiec lipiec, jakos tak. Zima tez jezdze, do miasta do szkoly itd, a czasem jest na ulicach syf spowodowany sniegiem deszczem itd. Ostatnio Zauwazylem rdzawa maz na lagach, a nie planuje znow na wiosne kupowac nowego amora, wiec chcialbym go rozebrac, wyczyscic ewentualnie cos wymienic (o ile wogole sie da). Jest mozliwa taka operacja?

Da sie go wogole rozebrac na czesci pierwsze i jakos wymyc, nasmarowac? Moze da sie uszczelki wymienic albo te tuleje slizgowe?

Pozdrowki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że się da rozebrać. Ja ostatnio swojego rozebrałem. Wymieniać nie masz co bo to amortyzator niskobudżetowy.

 

Ja mam wersje z LO i nie chciałem go zalewać olejami (czyt. robic tuning) więc tylko go wyczyściłem ile się dało i wysmarowałem pięknie towotem, teraz mimo że były minusowe temperatury amortyzator chodził płynniej niż w lato.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy jesli bym mial kupic na przyklad nowe uszczelki i nowe tuleje i mialo by to wyniesc nie wiecej niz 50 zl to dlaczego nie.. Wole to, niz kupowac juz 3 z kolei suntoura. Na nic lepszego na razie kasy nie ma niestety. No ja tez mam z LO. Wyjmowales go z ramy czy nie trzeba bylo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...