Skocz do zawartości

[stery] Cane Creek VP-A41AC - Jakie to?


dlisek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W sterach jestem totalnie zielony. W rowerze wymienialem juz chyba wszystko, oprocz wlasnie sterow. Stad bierze sie moje pytanie, jakie ja mam wogole stery?;P Z tego co czasami czytalem przelotem na forum, wnioskuje, ze sa rozne rodzaje, ahead zintegrowane czy cos :) Moje to Cane Creek VP-A41AC. Musze je wymienic bo maja juz duzy luz, co mnie bardzo denerwuje. Jakich sterow szukac (jaki rodzaj)? Jesli macie gotowe propozycje to bedzie mi to bardzo na reke. Zalezy mi na wadze. Cena do 200 zl, aczkolwiek wolalbym tansze. Jesli znajdzie sie cos sensownego, nie wazacego za duzo do 100 zl to bede w niebo wziety :) Dodam ze moja rama to Kross level a4.

Z gory dziekuje za odpowiedzi. Pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam te same stery i wydaje mi się, że zbędne jest kupno nowych sterów. Ja mam nadzieje że w krótkim czasie w swoich nie złapie ale jakby już to się przytrafiło to bym tylko łożyska wymienił. Po co kupować stery 110zl+przesyłka jak za kilka groszy można tylko wymienić łożyska. Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...