Skocz do zawartości

[nocleg] Wałbrzych, Świdnica


premier2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

zamierzam wybrać się w te rejony, tym razem niestety bez roweru, w związku z tym szukam jakiegoś przyzwoitego noclegu za rozsądne pieniądze w tych rejonach :). Z tego co widzę, lokalsi mają mocną reprezentację na forum, więc może ktoś pomoże. A jak jeszcze ktoś napisze, że da się wjechać na Ślężę i pojedzie ze mną, to może jednak wezmę rower :).

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy po co tu przyjezdzasz i co chcesz zwiedzać, czy chcesz w mieście czy na zadupiu miejscówke. A na slęże to zawsze da się wjechać :down: chociaż nie wiem jak teraz po lodzie i głebokim śniegu bo to nie najlepsze warunki na rower :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy po co tu przyjezdzasz i co chcesz zwiedzać, czy chcesz w mieście czy na zadupiu miejscówke. A na slęże to zawsze da się wjechać :) chociaż nie wiem jak teraz po lodzie i głebokim śniegu bo to nie najlepsze warunki na rower :)

 

Miejsce bez znaczenia, jeżeli chodzi o nocleg, byle nie była to jakaś nora z łóżkami polowymi i dało się do niej w miarę łatwo trafić. Może być kwatera prywatna(najlepiej), chodzi mi o jeden 2-osobowy pokój na weekend, który może ktoś ze spokojnym sumieniem polecić.

Co do celu podróży, to w sumie planowałem połazić i pozwiedzać, ale bez przeginania i bez konkretnych planów. Jak ktoś może polecić co warto obejrzeć w tym rejonie, to będę wdzięczny.

Jeżeli chodzi o rower, to jak tylko ktoś się zadeklaruje, że będzie mi towarzyszył we wspinaczce na jakąś górkę :laugh:, to go zabieram, w innym wypadku zostawiam go w domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...