Skocz do zawartości
  • 0

Kurier Rowerowy - praca w- Sosnowiec/Katowice i okolice


Gość Przemo

Pytanie

Witam!

 

Dużo czytam na temat pracy jako kurier rowerowy i nie ukrywam, że jestem zdecydowany spróbować z tej opcji, tzn najpierw przedstawić jakiejś firmie dostarczającej przesyłki swoją kandydaturę, tylko jest problem.... szukam wszędzie takiej pracy w mojej okolicy, mieszkam w Sosnowcu, szukam w Będzinie,Dąbrowie Górniczej, Czeladzi , Katowicach itp, ale nic nie moge znaleźć. Kraków, Wrocław, Stolica, Trójmiasto ma swoje stowarzyszenia, czy też grupy kurierów rowerowych, ale Katowice i okolica są tak zasr%$# zacofane po raz kolejny, że nie opłaca się tu oferować takiej pracy ? ;///// szlag mnie trafia... no nieważne, z wielką nadzieją prosze o odpowiedz na pytanie:

 

czy ktoś zna jakieś firmy w Katowicach i okolicy, które moga zaoferować pracę jako kurier rowerowy? błagam o odpowiedź.

 

ps. Genialny pomysł z forum dla niezarejestrowanych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Pchela chyba sam nie wiesz co mówisz. Koleś chce pracować jako kurier a ty mu o zakładaniu firmy. Po pierwsze żeby to jakoś działało musiała by być przynajmniej 2 osobowa(bo nie będzie zbierał zleceń jeżdżąc z przesyłkami na rowerze)+ potrzebuje hajs na sprzet na poczatek(jak dobrze sie zakreci to mu dadza te 10 kafli, ale firmę będzie musiał utrzymac przez conajmniej rok, to spore ryzyko, pozatym wbrew pozorom 10k to bardzo mało). Żeby firma się utrzymała(czyt. była kasa dla 2ch osob+na rozwoj działalności) musi miec dużo zleceń, żeby koleś w rozdzielni zleceń się nie nudził to przydało by się kilku kurierów, a nie jeden. I pytanie czy w ogóle taki bizne się sprawdzi w danej lokalizacji. Jest ryzyko jest zabawa jak to mówią, ale gość chce po prostu spróbować pracy jako kurier. A nie myslec o rozwoju firmy, o tym czy będzie z czego zaplacić w tym miesiacu, czy jak zorganizować więcej zleceń.

 

PS. Nie mówię że pomysł na firmę jest zły, ba jest dobry, szczególnie w dużym mieście powinien się sprawdzić, skoro sprawdza sie w innych ma do tego nie masz konkurencji na danym rejonie. Jeżeli masz power i chęci to jak najbardziej tak! Chciałem tylko uświadomić że ktoś kto chce pracować jako kurier nie musi od razu chcieć zakładać firmy... ba może nie czuć się na siłach tego zrobić. Są branże w których można zacząć z jednoosobową firmą, tutaj raczej nie.

 

PS2. Jak chcesz jeździć i pracować jednocześnie to są jeszcze inne możliwości. Raz-listonosz, dwa - rozwożenie pizzy etc. Z tych dwóch wolałbym to pierwsze ;].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Dużo czytam na temat pracy jako kurier rowerowy i nie ukrywam, że jestem zdecydowany spróbować z tej opcji, tzn najpierw przedstawić jakiejś firmie dostarczającej przesyłki swoją kandydaturę, tylko jest problem.... szukam wszędzie takiej pracy w mojej okolicy, mieszkam w Sosnowcu, szukam w Będzinie,Dąbrowie Górniczej, Czeladzi , Katowicach itp, ale nic nie moge znaleźć. Kraków, Wrocław, Stolica, Trójmiasto ma swoje stowarzyszenia, czy też grupy kurierów rowerowych, ale Katowice i okolica są tak zasr%$# zacofane po raz kolejny, że nie opłaca się tu oferować takiej pracy ? ;///// szlag mnie trafia... no nieważne, z wielką nadzieją prosze o odpowiedz na pytanie:

 

czy ktoś zna jakieś firmy w Katowicach i okolicy, które moga zaoferować pracę jako kurier rowerowy? błagam o odpowiedź.

 

ps. Genialny pomysł z forum dla niezarejestrowanych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolne etaty mają w firmie na Śląsku w firmie Kuriers.pl - firma działa na terenie województwa śląskiego skupiają się na Katowicach, Chorzowie i okolicach. Szefostwo jest super. Pracowałem z nimi od grudnia do teraz - zrezygnowałem z powodu przeprowadzki do Wrocławia a tam to dopiero będzie jazda!!!!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...