Skocz do zawartości

[kontakt] do p. Gromady


canjorr

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Witam, wiem, że pytanie jest trochę OT, ale mam nadzieję, że nie zdegradujecie mnie :)

 

Czy Pan. Gromada jest teraz w Polsce/Warszawie/domu/pracy ? Chciałem się z nim skontaktować, ale 880.. nr. nie odpowiada. Może macie jakąś wiedzę na ten temat ;)

 

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo chętnie, tylko o czym. Powiedz na czym polega twój problem? Szukasz kontaktów do ramiarza, tak?

 

880020928

601065230

 

nie dziękuj jak mówi ciocia

 

 

Może tą drogą?

 

http://www.gromada.waw.pl/

 

te dwie informacje wydają się być prawdziwe

 

No spoko :devil: A oba numery są Jego ?

 

Ależ nie, skąd Ci to przyszło do głowy? Ten ,,880'' jest do Pana Gromady a ten niżej do mojej babci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę się upewnić, ale dobra :icon_lol: Mój problem jest taki(jak bezsensu to można skasować) :

 

Brałem udział w jakimś kursie foto. i teraz potrzebuję kontaktu do tego Pana. w google.pl wpisałem numer jaki miałem zapisany jako "Fotograf" i nie miałem imienia i nazwiska tej osoby. Chciałem się dowiedzieć, jak już trafiłem na forum, gdzie ktoś tu tą osobę zna, czy na pewno o tej samej osobie mówimy, bo nie chcę dzwonić do kogoś obcego i zacząć mu nawijać coś o fotografii :)

 

Napiszę na e-mail i już się zamykam chyba, że odnośnie rowerów :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę się upewnić, ale dobra :) Mój problem jest taki(jak bezsensu to można skasować) :

 

Brałem udział w jakimś kursie foto. i teraz potrzebuję kontaktu do tego Pana. w google.pl wpisałem numer jaki miałem zapisany jako "Fotograf" i nie miałem imienia i nazwiska tej osoby. Chciałem się dowiedzieć, jak już trafiłem na forum, gdzie ktoś tu tą osobę zna, czy na pewno o tej samej osobie mówimy, bo nie chcę dzwonić do kogoś obcego i zacząć mu nawijać coś o fotografii :D

 

Napiszę na e-mail i już się zamykam chyba, że odnośnie rowerów :icon_mrgreen:

 

Tak, p. Paweł Gromada jest także fotografem, a więc p. Gromada od rowerów i p. Gromada od fotografii to ta sama osoba;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...