Skocz do zawartości

[sklep] Kalita, Bełchatów


premier2

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze przyznam, że opadła mi dzisiaj szczęka po wizycie w tym sklepie. Ale po kolei.

 

W zeszłym tygodniu, we wtorek dostarczyłem do sklepu amortyzator na przegląd i zmianę uszczelek. Amor to Manitou Black Elite. Umawiałem się już wcześniej, więc nie było żadnego problemu. Szef stwierdził, że najlepiej będzie, jak amor powędruje na przegląd do dystrybutora (Wigwam) w Warszawie. Nie robiło mi to różnicy, więc się zgodziłem, tym bardziej, że cena nie uległa zmianie, mimo, że amor jechał w obie strony kurierem. Umówiłem się na odbiór za tydzień.

 

Dzwonię we wtorek, amor jeszcze nie dojechał, ale ma być na środę-czwartek, więc OK. W weekend mam w planach 2 starty i amor jest, że tak powiem niezbędny :), ale do czwartku mogę poczekać.

W czwartek(czyli dzisiaj) dzwonię z duszą na ramieniu i okazuje się, że jeszcze amora nie ma :). Dzwonię o 15, to samo. W końcu dzwoni do mnie szef, p. Marek i proponuje, że jeśli potrzebuję amortyzator, to może mi pożyczyć jakiegoś RS Race. W sumie nie mam innego wyjścia, poza opcją 3kg Suntoura, więc jadę bo Bełchatowa.

Na miejscu okazało się, że ten RS to SID Race 2007, w prawdziwie wyścigowym kolorze - czerwonym B) . No czapki z głów!

 

W tym miejscu chciałem jeszcze raz podziękować p. Markowi za okazaną pomoc :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachowali sie bardzo profesjonalnie :D Swoja droga ja bym juz nie odbieral tego manitou :P

Troche dziwne mi sie wydaje, ze wysylali ten amor do Warszawy jak mogli zrobic to na miejscu... Czyzby sie bali ze cos popsuja? :D

 

Zreszta teraz zeby utrzymac klientow trzeba sie starac, chociaz w wielu serwisach nadal nie brakuje olewaczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artro, moja pierwsza myśl po wyjściu z serwisu to: "cholera, mogliby już nie przysyłać tego Manitou" :). Tym bardziej, że właściwie nic nie podpisałem, że dostaję amor, żadnego pokwitowania. Ale lubię swojego Black'a i chcę go z powrotem, do tego to chyba jedyny profesjonalny sklep/serwis w promieniu 50km...

Do Warszawy wysłali dlatego, że szef sklepu ma tam znajomości :), a mnie było bez różnicy, gdzie będzie robiony, skoro płacę tyle samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam przyjemne doświadczenia z panem Markiem - odbierałam od niego osobiście opony zakupione na aukcji, jeszcze w 2005 roku. Już wówczas powzięłam bardzo pozytywne mniemanie o nim i jego sklepie. Tym bardziej się cieszę, że nadal trzymają poziom - czego się zresztą spodziewałam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również potwierdzam profesjonalne podejście do klienta. Parę miesięcy temu oddałem krótkie spodenki biemme na gwarancji [ odpruwała się wkłada ]. Mimo iż długo czekałem, w końcu zadzwoniłem i dowiedziałem się że może być problem, bo jak to powiedział mi pan Marek - jest to uszkodzenie mechaniczne wskutek przetarcia od np. szwów w siodełku [ jeżdżę na SKN - nie ma szwów ]. Jednak z racji takiej, że było bardzo mało skarg na te spodenki, udało się panu Markowi załatwić z dystrybutorem i dostałem nowy egzemplarz i to jeszcze z modelu spodenek. ;) naprawdę polecam, radzę dzwonić niż pisać, bo z odpisywaniem czasem jest problem, ale przez telefon da radę wszystko załatwić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadkość i swego rodzaju naiwność bo to Polska przecież :P Ale bardzo fajnie się zachował właściciel tego sklepu.

 

Masz rację, rzadkość. Fakt, że nie byłem pierwszym lepszym klientem z ulicy, ale jakimś dobrym znajomym nie jestem. Kupiłem w tym sklepie rower i zaglądam czasem po jakieś części. Sam byłem zdziwiony propozycją, liczyłem co najwyżej na jakiegoś Darta lub Torę.

Ogólnie mogę powiedzieć, że czuć w tym sklepie "rowerową atmosferę", jeśli wiecie o co mi chodzi :) i dlatego lubię tam zaglądać, nawet, jeżeli nic nie kupuję, a akurat jestem w Bełchatowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...