Skocz do zawartości

[kolo] Jakie szprychy i piasta?


dlisek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;)

Tylne kolko mi juz siada i planuje wymiane. Obrecz juz mam bo kupilem w zeszlym roku za grosze Accenta Tracklinera. Pozostaje wybor szprych i piasty.

Zacznijmy od piasty... Wlasciwie jest sprawna, i od 3 lat nie mam z nia najmniejszego problemu. Jest to Novatec standardowo zakladany w krossie level a4. Problem pojawil sie w tym roku poniewaz kaseta na niej halasuje. Watpie zeby to kaseta zlapala luz poniewaz jest nowa (xt), ma jakies 2 miesiace dopiero, a ostatnio malo jezdze. To TRZaskanie mnie tak denerwuje ze jestem sklonny wymienic piaste jesli to jej wina, ale tego nie jestem pewien, co myslicie? Jesli wymieniac to na jakas? Cena do 150 zl, bez mocowania pod tarcze.

Szprychy... Dt champion czy competition? Competition sa lzejsze ale drozsze. Wydam wiecej na Compy pod warunkiem ze napiszecie mi ze sie to oplaca :P Odczuje roznice w wadze?

 

Z gory dzieki za odpowiedzi B) pozdrowki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Szprychy... Dt champion czy competition? Competition sa lzejsze ale drozsze. Wydam wiecej na Compy pod warunkiem ze napiszecie mi ze sie to oplaca :) Odczuje roznice w wadze?

Nie odczujesz różnicy w wadze. Competition mają tę zaletę, że są elastyczniejsze, więc teoretycznie wytrzymalsze ;)

 

Piasta - jeśli to wina bębenka to możesz wymienić tylko jego, a piastę zostawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...