Skocz do zawartości

[Programy TV] TV rowerowe - czy jakieś istnieją


Rekomendowane odpowiedzi

U nas tylko Lang jest bo Lang ma dojscia :wub:

A u Czechow Tak to wyglada: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/4092...?streamtype=WM2

MTB Trophy, czterodniowa etapowka w Polsce, a 40 minut relacji.

 

Kurcze, wlasnie sobie obejrzalem ta relacje, i nie wiem jak oni to robia, relacja z maratonu jest 100% ciekawsza niz u nas Skoda GP, nie mowiac juz o Skandii.

To znaczy, chyba wiem, u nas nikt nie wierzy ze relacja z MTB moze byc ciekawa i kamerzysci maja to gdzies. A tu z kazdego dnia super ujecia, z kilkunastu ciekawszych miejsc, bufetow, wywiady itp. Lepiej sie to oglada niz jakis film :P. A u nas start, obowiazkowa rozmowa z Langiem ktory mowi ciagle to samo, jak juz wulkan energii wystapi u kamerzystow to wskocza w las max kilometr od mety i zrobia kilka ujec z tego samego miejsca :).

U Czechow idac ze to jest robione z zaangazowaniem. No i wreszcie popatrzylem sobie jak na maratonie zjezdza czolowka :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już telewizji nie oglądam, ale kiedyś na Extreme Sports leciało dużo programów o mtb, niekoniecznie w ekstremalnych odmianach, nawet przyjemnie się oglądało :wub: no i oprócz tego pewnie Eurosport, chociaż oni zawsze są rozdarci jak chodzi o ramówkę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już telewizji nie oglądam, ale kiedyś na Extreme Sports leciało dużo programów o mtb, niekoniecznie w ekstremalnych odmianach, nawet przyjemnie się oglądało :o no i oprócz tego pewnie Eurosport, chociaż oni zawsze są rozdarci jak chodzi o ramówkę :)

 

no ostatnio nawet oglądałem na EXTREME SPORT jakąś etapówkę w Afryce ;p 8 dni i chyba 650km i 1300 uczestników <wow>

masakrycznie trudne ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parę dni temu na Eurosporcie 2 (chyba) były na żywo zawody w 4crossie czy 4x. Oprócz tego też chyba na eurosporcie były mistrzostwa europy w zjeździe w którym zresztą Maciek Jodko zajął 11 miejsce.

 

Extreme sports dawno nie oglądałem ale kiedyś to tam głownie to samo w kółko puszczali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kilku dni na Extreme Sports od 11 do 12 lecą dwa etapy wspomnianego Cape Epic, ciekawa realizacja ;)

dzis 2 i 3 etap, więc jeszcze kilka dni będzie można podziwiać afrykańskie krajobrazy i najlepszych kolarzy górskich świata ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...

Na tvp3 (info) jak jest jakas większa impreza rowerowa to zwykle coś puszczają,

 

na orange sport info jest zawsze relacja z Pucharu świata XC, jak sie nawet przegapi to powtórki są, czasem nawet cos o DH jest!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś przełączając kanały w TV natrafiłem na coś w stylu poradnika. Np. Koleś rozpędza się , wjeżdza na górkę, skacze londuje. Potem jest to samo w zwolnionym tępie i lektor mówi że wybija się,stabilizuje rower w locie, i tak dalej, potem przedstawione etapy (Rozpęd ,wybicie...)a na koniec mowi co jak robimy : wybijamy sie uginajac kolana,lądujemy prostując łokcie (coś takiego).

Czy ktoś wie co to za program (nawet nie wiem jaki to był kanał)?

Kiedyś jeszcze to portem widziałem ,jakiś młody rolkarz skakał na murek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...