Skocz do zawartości

[koronka] odkreca sie:/


bozar

Rekomendowane odpowiedzi

Weź to ustrojstwo przyspawaj i bez kontry się obejdzie :D

Przypomina mi się akcja z Novatec'kiem jaką miał Flash - ukręcił oba gwinty... Widać te Novatec'ki nie są wcale takie super hiper. Ale z drugiej strony - wszędzie trafiają się 'wybraki'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alarm odwolany:)

 

pozyczylem od znajomego dlugi klucz hakowy i docisnalem kontre tak, ze malo mi zylka pierdzaca nie pekla. (przed dokreceniem, dalem minimalnie oliwki na gwint kontry). teraz sie nie odkreca juz nic i wreszcie moge poskidowac;) 

 

dzieki wszystkim za odzew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

(przed dokreceniem, dalem minimalnie oliwki na gwint kontry). teraz sie nie odkreca juz nic i wreszcie moge poskidowac;) 

 

Hmm... istne cuda z tą Twoją koronką i kontrą. Gwint smaruje się w celu uniknięcia zapieczenia się, a więc żeby łatwiej się ODKRĘCAŁ. A u Ciebie jest na odwrót haha i co najlepsze działa hahaha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź to ustrojstwo przyspawaj i bez kontry się obejdzie ;)

 

To chyba było w formie żartu, ale lepiej przestrzec przed takimi działaniami. Piasta novateca jest aluminiowa, co znaczy, że przyspawanie koronki stalowej jest niewskazane/niemożliwe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba było w formie żartu, ale lepiej przestrzec przed takimi działaniami. Piasta novateca jest aluminiowa, co znaczy, że przyspawanie koronki stalowej jest niewskazane/niemożliwe :D

Stary ... wiem;] poza tym ta kwestia była już rozpatrywana w innym wątku ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis zakładałem nowa koronke i jak zwykle dowaliłem koronkę i kontrę młotkiem poprzez miedziany gruby płaskownik (aby nie porysować kontry i koronki).

po takim dokręceniu nie mam żadnych luzów ,ale czy jest możliwość przesadzenia i ukręcenia gwintu nawet stosując miedziany płaskownik pobijany młotkiem?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dobijaj motkiem bo jej nie odkręcisz chyba że z gwintem.

przede wszystkim podkładka pod sproketa to chory pomysł

linię łańcucha reguluje się suportem a nie żepiarskimi podkładkami

sproket dura ace dla was będzie kosztował koło 70zł ale ciężko go zajechać i w zasadzie niemożliwe jest przekręcenie gwintu na korpusie

20zł to kosztuje kontra d-a i naprawdę polecam jedno i drugie

 

 

i bez podkładek!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...