Skocz do zawartości

[rower] Giant Bowery


MtK

Rekomendowane odpowiedzi

według mnie nie jest to żaden test tylko jakiś tam pobieżny opis bez konkretnych argumentów . należny do niego podejść z takim samym dystansem jak do tej amortyzacji.

z drugiej strony sztywność jest jedna z wielu pożądanych cech w rowerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swojego czasu rozważałem kupno Bowery i trochę się na jego temat naczytałem. Od siebie mogę dodać tylko tyle, że w tej cenie warto rozważyć dołożenie paru groszy i ściągnięcie sprzętu z Wielkiej Brytanii - sklepy obsługują wysyłkę do Polski, a jest naprawdę w czym wybierać. Jeśli już ktoś godzi się na slopingową ramę, to można łatwo dostać Langstera po niezbyt wygórowanej cenie. Nawiasem mówiąc - którego w Polsce, niewiedzieć do końca czemu, dystrybutor nie oferuje - nawet na zamówienie.

 

Nie chcę odchodzić zbytnio od tematu, więc wracając do Bowery - jeśli ktoś chce kupić gotowe OK, odrzuca tradycyjne rozwiązania, akceptuje ramę slopingową i aluminium, to może żałować, że Giant nie wystawił u nas Bowery '72 (foto) i Bowery '84 (foto). Raczej jasne jest, że chodzi o półkę cenową, z której u nas jeszcze długo nic nie będzie schodziło.

 

Miałem okazje zrobić parę rundek tymi modelami i muszę powiedzieć, że mają swój urok (Możecie mówić co chcecie, ale uważam, że pomysły odmładzania starych tradycji, to fajna sprawa. No i przecież trudno zaprzeczyć, że Giant tradycję jakąś tam ma). Zainteresowanych odsyłam do wyszukiwarki. Pierwszy wynik w googlu fajnie oddaje kolor ramy modelu '72 (foto).

 

P.S. Co do artykułu i oceny za amortyzację, to wyraźnie napisane jest, że nie należy przywiązywać do niej wielkiej wagi. Fakt faktem, że autor przeczy sobie samemu, biorąc ten element do oceny ogólnej, bo raczej wątpię żeby w tej kategorii amortyzacja oznaczała to co my uważamy za amortyzację jaką dają ramy sztywne. Po prostu testy w tej gazecie nie są sformułowane pod takie rowery. Osobiście uważam, że przy tym artykule powinni z niej zrezygnować, bo śmieszne wyszło;)

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...