Skocz do zawartości

[koszulka] STOOR nowa ciekawa firma na rynku


Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądałem ostatnio allegro i sklepy internetowe w poszukiwaniu koszulek termoaktywnych. Szukałem czegoś na studencką kieszeń, a za razem czegoś niezłej jakości. Udało mi się znaleźć kilka pozycji ale zdecydowałem się na koszulkę termoaktywną firmy STOOR. Estetycznie to wszystko wyglądało na zdjęciu, cena 36zł...no i kupiłem. Po otworzeniu paczki wszystko tak jak na zdjęciach. Koszulka miała (ma zresztą bo służy mi ciągle :) ) mocne szwy, była naprawdę lekka. Wygląd wyglądem ale chodzi o to jak będzie się w niej jeździć. Okazała się być naprawdę super. Za takie pieniądze komfort jazdy ekstra ! Nie wiem czy można oczekiwać czegoś więcej. Więc brać bikerska polecam firmę STOOR serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

metheos - jaką masz dokładniej tą koszulkę bo też się zastanawiam nad tą koszulką, bodajże za 57 jest z kieszeniami z tyłu i z suwakiem pod szyją. No i rozmiar jaki masz i jakie są gabaryty bo przez neta chce kupić i nie wiem czy L-ka będzie dobra. Mam 183 wzrostu i 79-80 wagi, w klatce ok 95-97.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...