Skocz do zawartości

[opona]vittoria rubino


Bizon

Rekomendowane odpowiedzi

Opona szosowa vittoria rubino drut

Waga 317 gr

Rozmiar 700x23C

Stosowane ciśnienie: 7-10 bar

Dostępne kilka kolorów :czerwona ,niebieska ,żółta ,biała,czarna

Cena 49 zł

 

Opony te stosuje już od dwóch lat.Bardzo fajne oponki bardzo rzadko kapcia na nich łapie .Wytrzymują około 6000-7000 km przynajmniej u mnie .Potem już są dość cieki i prawie każdy wyjazd kończy się kapciem .Kupowałem zawsze czerwone tym razem są białe .Poza kolorem niczym się nie różnią.Do 50 zł super oponka ,ale z tego co się orientuje podrożały teraz niestety . Wcześniej miałem kenda koncept -szybko się zużyła ok 3000km mało tego popękała z boku.Była też schwalbe lugano wytrzymało troszkę więcej niż kenda.Także nic tylko kupować :)

 

victtoriarubino.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Klaniam,

Dodam od siebie ze jezdze 3-ci rok na zwijanych 21-kach, laduje w nie 130-140PSI i zlapalem chyba 2 lub 3 kapcie przez caly czas uzytkowania. Jako ze jezdze na nich na ostrym takze mniej lub bardziej intencjonalnie zdaza mi sie na nich robic skida. Calkiem dobrze to znosza.

 

Kupilem takze ze wzgledu na cene - 17 funtow za komplet.

 

Swietna opona na suche warunki. Kiedy jest mokro trzeba jednak uwazaj jako ze latwo w najmniej oczekiwanym momencie przytulic sie do asfaltu.

Opona zupelnie nie nadaje sie do jazdy w warunkach zimowych - ale badzmy szczerzy do jazdy w takich warunkach nie nadaje sie prawie zadna opona typu slick...

 

OSTRO!

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Podobnie korzystałem poprzednio z Kendy Koncept, po około 3 tysiącach nie nadawała się do jazdy - cieniutka, wytarta, popękana i nie wytrzymywała zbyt dużego ciśnienia. Przerzuciłem się w tym sezonie na Vittorię Rubino, jak na razie zrobiła 2 tysiące i wygląda o niebo lepiej, niż poprzednie opony po tym dystansie. Naprawdę ładnie trzyma się drogi, dobrze prowadzi po prostej, bieżnik z boku stabilizuje w zakrętach. Nie polecam jednak tych opon na mokrą nawierzchnię. Jeśli wytrzymają odpowiednio długo, następne prawdopodobnie będą takie same, jestem z nich zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...