Skocz do zawartości

[korba] używany lx za 200 zł - czy warto?


dlisek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam okazję kupić używanego lxa który ma przejechane 2000 km. Do tego gratis nowy klucz do tych korb. Mogę ja mieć za 200 zł. Warto, czy brać coś nowego? Musi być zintegrowana os bo mam dość zwykłej korby bo już 3 raz wymieniam suport bo dostała się woda i poszły łożyska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak za tą cenę to żadna promocja, za tyle upolujesz model FC-M582 z przebiegiem ok 1500 km na Allegro. Wiem to stąd, że sam niedawno sprzedałem korbę LX'a i obserwowałem kilka wcześniejszych aukcji żeby się rozeznać w cenach. Klucz to koszt około 20-30 pln. Korba po 2k km spokojnie nadaje się do jazdy, chyba że była jakoś tragicznie skatowana (błoto etc.) Powiem tak: jeśli to Twój znajomy - policzył sobie jak każdemu innemu potencjalnemu nabywcy, a nie kumplowi :devil: Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko przypomne że na poczatku tego roku za 240 można było na allegro kupić nawego slx,a a więc 200 zł za lx,a z przebiegiem dwóch kafli to troche za dużo ,chociaż teraz ceny lx,a nowego oscylują w granicach 315zł a więc powiem tak. 3 miesiące temu to by to było drogo, a teraz może okazja to nie jest ale cena też nie jest wygórowana:)Ja bym jeszcze poszukał w necie okazjii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...