Skocz do zawartości

[mostek] zoom


Puklus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Witam mam zamiar lekko zmodernizoać moj układ kierowniczy i min. kupić mostek.

 

Znalazłem takie cuś: http://allegro.pl/item565018094_mostek_zoo...edaz_nr701.html

 

Ładny dość, można by rzec, wymiary ma takie jak mi potrzeba jest zadziwiająco lekki i tani przy okazji. Stąd własnie pytanie do was: ktoś sie z tym zetkną, mozna temu ufac ?? Bo nie chce sobie złamać mostka (mojego, tego w klacie :() kiedy mi ten sie złamie.

 

Co prawda ja tam roweru nie ktuje zabardzo, uzywam rozrywkowo - rekreacyjnie ale czasem sobie zaskocze z chodnia czy nie wysokiego murku, czy zjade po stromym nie zbyt równym stoku.

Moja waga to jakiś 62 +\- 2kg, z przodu za tłumik robi gila T5 80mm serwisiwana przezemnie (bardzo płynna praca o dziwo).

Ścianki wyglądaja na dość cienkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie już tak gadać. Mostek nie złamie się od zeskoku z krawężnika, chyba że by się zablokowało amor i przy zeskoku z 10cm krawężnika skoczyło dupą na kierownice i tak to kilka razy powtórzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak uważam, te dyskusje o wytrzymałości mostków są trochę naciągane. Widział ktoś kiedyś złamany mostek przy jeździe XC ??

W krytycznej sytuacji prędzej złamałaby Ci się kierownica, lub amortyzator niż przeciętny mostek 90mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Ci dorzucić 25 złotych na coś lepszego??? Mostki Eastona chodzą po 50-60 złotych. Jakiegoś Truvativa pewnie kupisz jeszcze taniej.

 

Wiem, że nie każdy musi mieć ometkowany rower, no ale to ZOOM, zbyt wiele dobrego o tej firmie się nie słyszy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...