Skocz do zawartości

[siodło] tune speedneedle


tobo

Rekomendowane odpowiedzi

waga tych siodeł i ich kształt wskazują na sportową deskę - sportowe są na pewno ale czy deskowate?

czy jest na forum ktoś kto używa tego siodła w zastosowaniach innych niż sportowe, ktoś kto ceni sobie komfort na siodle?

wiem że odbiór siodła zależy na przykład od pozycji na nim, od siły nóg, ilości czasu spędzanego na siedząco itd.

ja jestem przeciętniakiem kondycyjnie, nóg silnych nie mam by zrekompensować swoją masę spoczywającą na siodle. :)

czy te siodła mają jakąkolwiek wyściółkę pod warstwą pokrycia czy to po prostu skorupa obciągnięta skóra?

moje kości miednicy ostro protestują gdy siodełko jest niedopasowane do tyłka, więc takie jak tune wygląda mi bardzo podejrzanie.

 

czekam na opinie. wszelkie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na maratony tak na dłuższe dystanse nie? ale to maratony mają miedzy 50 a 100 km - więc to już jest długi dystans.

tematu wcale bym nie poruszał gdybym nie przesiadł się na siodło które wg mnie nie powinno być wygodne a jest.

 

powtarzam pytanie: czy ono ma jakąkolwiek wyściółkę pod warstwą skóry czy to tylko skorupa obciągnięta nią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...