Skocz do zawartości

[mocowanie koszyka] Zepsułem co robić?


cusek

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie:)

Dziś mam prawdziwy problem, nowy rower nie jeżdżony a już taka akcja.

Mianowicie wkręcałem śrubkę do mocowania koszyka na bidon(śrubeczka oryginalna), no tak niefortunnie ją wkręciłem że utkła, poluzował się nit, i jedynym wyjściem było go wyrwać, teraz mam w tym miejscu dziurę:/

 

Tak to wygląda:

 

d53636a4e57dae86m.jpg 5bc639507a03796fm.jpg

 

 

Co z tym zrobić? Widział ktoś taki nity gdzieś w sklepach? Co z gwarancją?

Pomocy;/

 

P.S. Tak wiem matoł ze mnie ;)

Jeżeli admin/moderator usuwa ten temat to proszę o napisanie pouczenia czemu i dlaczego w na PW.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz kupić nitonakrętkę najprawdopodobniej o średnicy 5mm (ale lepiej sprawdź) i zamocować ją w ramie. To można zrobić na dwa sposoby. Albo kupić (drogo) bądź pożyczyć odpowiednią nitownicę, udać się do serwisu gdzie prawdopodobnie zrobią to za free lub zrobić to samemu sposobem domowym (może też pomóc jakiś mechanik np. samochodowy. Takie nitonakrętki ja kupowałem w sklepie "żelaznym" choć lepiej udać się do takiego dobrze zaopatrzonego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwarancja? Idź tam gdzie kupiłeś, pogadaj, zobacz co da się zrobić. To raczej nienormalne, żeby coś takiego się działo.

Z tego co się domyślam to nie mogę o tym informować panów od gwarancji bo na pewno tego nie uznają:/ powiedzą po co wyrywałeś:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwarancję pewnie unieważnią, ale jak zobaczą, że coś nitowałeś. Moim zdaniem to po prostu wada fabryczna, możliwe że tego konkretnego egzemplarza.

 

powiedzą po co wyrywałeś:/

 

?? Powiesz, że wyszło samo przy przykręcaniu i oddajesz na gwarancji uszkodzony sprzęt. A jak nie to straszysz federacją konsumencką lub czymś podobnym. Zacznij kulturalnie, jak nie pomoże to zacznij byś stanowczy i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie szkodzi bo jeżeli powiedzą że to moja wina to wątpię żeby ta firma mi to naprawiła prędzej mi gwarancję unieważnią.

Hahaha ubawiłeś mnie po pachy :D Gwarancja jest właśnie po to rzeczy reklamować takie rzeczy. Unieważnią gwarancję to na pewno po tym twoim nitowaniu bo to jest bezpośrednia ingerencja w ramę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...