Skocz do zawartości

[8466g] spec s-works by 1415chris


1415chris

Rekomendowane odpowiedzi

zrodlo wagi?

 

nie mowie ze epic nie ale staram sie byc obiektywny, 'spec to nie jest jedyne sluszne rozwiazanie'

jesli to takie super to oczekuje ze bedzie super, wystarczy poczytac doswiadczenia uzytkownikow epica 2009 zeby co najmniej zaczac sie zastanawiac...

bo mam wrazenie ze w imie marki i jej niedociagniec bedziemy mimo wszystko 'szczesliwi'... a nie chcialbym dolaczyc do tego grona 'szczesliwych z przymusu'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, rozmawialem dzisiaj z rep na uk, i ustawilem jazde probna, na specu tez, z tym tylem speca to wlasnie jest najwiekszy problem, dziala nie dziala, a jak dziala to nie tak jak sie tego oczekuje (czytaj reklamuje), kilka dni spedzilem na czytaniu jak to jest, i mam bardzo mieszane uczucia, jezeli byoby to tak idealne rozwiazanie to skad tyle negatywnych opini uzytkownikow? i tak mam wrazenie ze nie jest to pelnia prawdy bo jak sie placi taka kase za rower to mimo sh*tu trzeba byc usmiechnietym... bede jezdzil na tych ramach i to zadecyduje o moim wyborze.

 

R3 na jakim jechales?

Edytowane przez 1415chris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość R3surrection

epic s-works 2009, seryjna najwyższa wersja. Pracował fenomenalnie biorąc pod uwagę maratony bo kanapa to to nie jest. Tylko trzeba wywalić ten pseudo-widelec z przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie jest tak źle, jeśli Galiński , Szafraniec i paru innych startują na Specach, i jeszcze wygrywają :rolleyes:

Jeśli by im nie pasowało przesiedli by sie na Stumpjumpery (chociaż pamiętam, że Szafraniec miała problemy z zapchanym błotem wahaczem)

Edytowane przez Rulez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko ze w tym calym zestawie najwazniejszy jest 'silnik' a ze maja dominujacego sponsora to musza byc szczesliwi. Prawdopodobnie cokolwiek byloby im dane to i tak wygrywliby. W tym caly widz takie firmy jak spec nie sponsoruja kogos i ten ktos na bazie fenomenalnej konstrukcji zaczyna wygrywac, wkraczaja tam gdzie jest sukces, gwarantowana reklama sukkcesu.

To jest biznes i nic wiecej, dlatego tez mam duza rezerwe to tych 'uch ach'.

Kategoria ludzi poruszajacych problemy, w 90% zwiazane jest z tylnim zawieszeniem, to ludzie tacy jak ja amatorzy. LIczba wymienianych damperow jest zastraszajaca... ale ogolnie wszystcy sa szczesliwi, bo co innego pozostaje jak sie wydaje taka kase na rower...?

 

Moze tez i ja musialbym byc szczesliwym z przymusu, a tego wlasnie chce uniknac...

 

Jako ciekawostka, moze nie tylko...

jest holenderska firma ktora specjalizuje sie w x-ray, wszystkie, liczace sie marki badaja tam swoje karonowe produkty, jakosc wlokien, polaczen. Goscie na podstawie zdjec x-ray oceniaja 'produkt' rame, i tak co mi powiedziano to skala punktow od 1 do 10, np: karbonowe ramy meridy 2,5 pkt, cannondale po pierwszych testach wycofal do poprawienia rame scalpel!!!l a kto zdobyl max point, nazwijmy to za jakosc.... pronghorn.....7.5 pkt!

Niestety nie dowiedzialem sie jak wypadl epic a to byloby ciekawe, jak dla mnie...

 

Jako ciekawostka, moze nie tylko...

jest holenderska firma ktora specjalizuje sie w x-ray, wszystkie, liczace sie marki badaja tam swoje karonowe produkty, jakosc wlokien, polaczen. Goscie na podstawie zdjec x-ray oceniaja 'produkt' rame, i tak co mi powiedziano to skala punktow od 1 do 10, np: karbonowe ramy meridy 2,5 pkt, cannondale po pierwszych testach wycofal do poprawienia rame scalpel!!!l a kto zdobyl max point, nazwijmy to za jakosc.... pronghorn.....7.5 pkt!

Niestety nie dowiedzialem sie jak wypadl epic a to byloby ciekawe, jak dla mnie...

Edytowane przez 1415chris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak w taki sposod dziala dystrybutor to nie wroze wielkiego sukcesu tej firmy w polsce.

Dwa dni temu wyslalem maila i glucho....

Daj znac Lukaszowi zeby zagladna do skrzynki :rolleyes:

 

Co do ramy, owszem mozna bardzo lekko ale decyzja jeszcze nie zapadla, na dniach bede jezdzil na niej i na epicu i wtedy bede chyba madrzejszy, chociaz nie ukrywam ze ta pierwsza bardziej mnie kreci.

Edytowane przez 1415chris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...