Skocz do zawartości

[hamulec] Clark's CMD-5 - ktoś używa?


premier2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

szukam opinii na temat tych hampli. Mam nieśmiałe plany zanabycia przedniego mechanika i znalazłem gdzieś w sieci te hample. Jest ich bardzo mało w sklepach, nie mogę znaleźć też o nich żadnych opinii. Jak ma się w porównaniu np. do BB7? Jeszcze się nie zadecydowałem na zakup, ale po planowanej zmianie kół na Mavica, będzie mi trochę szkoda obręczy na V-ki, więc myślę o tarczy, przynajmniej na przód.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ceny jakie znalazłem to około 200zł. A można wiedzieć, czemu mam sobie odpuścić? Mile widziane plusy i minusy. To, że to starsza konstrukcja, to nie znaczy raczej, że z automatu gorsza. A może jakiś inny dobry mechanik do 200zł? Mam dual control XT i nie mam ochoty zmieniać całego osprzętu dla hydrauliki :).

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Clarks jest pomiędzy BB 5 a 7 (miałem na tyle z jakąś tarczą niewiadomego pochodzenia, potem z avidowskim Roundagonem), regulacja odległości klocków od tarczy z obu stron, klocki trochę większe niż w BB5, z tego co pamiętam Clarks jest lżejszy od Avidów. Ogólnie hamulec nie jest zły, ale BB7 lepszy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...