Skocz do zawartości

[korba] Hone


dlisek

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co sie oreintuje, to Hone to jest NIBY mocniejsza wersja LX. Ja potrzebuje nowa korbe i zalezy mi zeby byla ze zintegrowana osia. Jezdze XC i maratony, wiec wydaje mi sie ze bylo by to dobre rozwiazanie. Najpierw myslalem nad SLX, ale zauwazylem na allegro http://allegro.pl/item495818447_korby_korb...bikestacja.html <--- TO, i zobacze jak potoczy sie licytacja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mialem okazji nigdy jezdzic na deore ani slx ani tak wlasciwie na zadnej korbie shimano ze zintegrowana osia, ale wydaje mi sie ze miedzy nimi jakiejs wielkiej roznicy nie ma, nie liczac wagi. Roznicy w sztywnosci raczej przecietny biker nie dostrzeze.. Oczywiscie tak mi sie tylko wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sory, ale SLX posysa wyglądem ;p. Jakby był całkiem czarny to jeszcze, jeszcze... Czy poza tym, że XT ma środkową zębatkę zrobioną na kompozycie i stali, jest lepszy od Hone'a? No, oprócz jeszcze wagi :D Sama korba jest wytrzymalsza? Bo raczej sztywności nie wyczuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...