Skocz do zawartości

[stery] Jakie stery ?


piootrj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Na zamieszczonym zdjęciu rama (a raczej jej wycinek) ze sterami i z zamontowanym jeszcze widelcem gwintowanym.

 

577ec559b0b8a92am.jpg

 

Wysokość główki ramy to 12 cm. Średnica rury sterowej widelca obecnego to 1 i 1/8''.

 

Chcę zmienić widelec na amortyzator. W tej chwili stery są nakręcane na widelec więc podejrzewam, że przy zmianie na amortyzator muszę wymienić stery.

I tutaj moje pytanie jakie stery do tej główki wejdą, prosiłbym z jakimiś linkami. Na pewno nie zintegrowane (tyle udało mi się z postów na forum wyczytać). Średnicy zewnętrzna główki ramy to 41.5 mm.

 

Mam na oku amortyzator używkę z długością rury sterowej 17,5 cm. Czy uda mi się tak dobrać stery plus mostek by założyć ten amorek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnica wewnętrzna główki to 34 mm. Na allegro widzę, że niewiele sterów jest pod taką średnicę, i są dość wysokie, najniższe jakie znalazłem to wystające ponad główkę ramy łącznie na 25 mm. Na mostek pozostaje 32 mm (120 mm + 25 mm) - chyba za mało ? Macie jakieś sugestie, czy nie jestem w błedziei na pewno nie mogę zastosować obecnych sterów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...