Skocz do zawartości

[Obręcz] Wysoka obręcz do ostrego


Duo

Rekomendowane odpowiedzi

niby nie wiele, ale jeżdżąc od sierpnia mam porządnie rozcentrowane koła, zamiast dawać co jakiś czas 2x20zł (a sam bez szczęk hamulców nie scentruje) to wole już nowe zapleść na tych pancernikach

 

Linijka przyklejona tasma do ramy tam gdzie w szosie jest hampel zalatwia sprawe. Przy Twojej wadze to nie slaba obrecz robi problem, tylko slaby zaplot/zaniedbanie podciagniecia szprych w krotkim czasie po zapleceniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu, o którym się nie dyskutuje jak się mówi :) Myślałem np o słoneczku z przodu a to na tył albo obydwa takie. Taki zaplot mi się po prostu podoba i chciałbym go chociaż sprawdzić i samemu ocenić.

Jeżeli się nie sprawdzi to wrzucę sobie COŚ TAKIEGO (ma ktoś zdjęcie jak takie koło wygląda w wersji na 32 szprychy?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu, o którym się nie dyskutuje jak się mówi :) Myślałem np o słoneczku z przodu a to na tył albo obydwa takie. Taki zaplot mi się po prostu podoba i chciałbym go chociaż sprawdzić i samemu ocenić.

Jeżeli się nie sprawdzi to wrzucę sobie COŚ TAKIEGO (ma ktoś zdjęcie jak takie koło wygląda w wersji na 32 szprychy?)

 

 

Toż to z Twojej strony istna ignorancja. Podajesz linka do zdjęcia ze strony w której masz wszystko opisane.

Żeby nie było spamu:

Nie da się tego zrobić na 32h, bo liczba szprych nie jest podzielna przez 3. Na 32h robi się 2x2.

Ale Ty to na pewno wiesz bo stronę znasz.... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...