Skocz do zawartości

[kierownica] Poszukiwana - prosta, szeroka, OS


bendus

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio z zmieniłem ramę i widelec. Ze skoku 145 przesiadłem się na coś ze 160mm skoku. Do tego doszła jeszcze główka ramy, która zamiast typowych 12cm długości ma aż 15cm (sic!). W związku z tym kierownica pójdzie znacznie do góry. Owszem, lubię stosunkowo wyprostowaną pozycję, ale obawiam się, że teraz będzie to już przesada. Sądze, że mógłbym w znacznym stopniu uratować sesnowną pozycję na rowerze zakładając w miejsce dotychczasowego giętego Eastona, prosta kierownicę. Nie lubię prostych, nie podobają mi się itp. ale powiedzmy, że jestem gotów zapomnieć o swoich uprzedzeniach. Problemy są jednak dwa. Po pierwsze wytrzymałość. W przypadku prostych kierownic wraz ze wzrostem ceny sprzęt robi się coraz bardziej wylightowany, co przy mojej słusznej wadze i mało finezyjnym stylu jazdy mogłoby się źle skończyć (o tanich kierach nawet nie wspomnę). Drugi problem (równie ważny) to szerokość. Poszukuję czegoś szerokiego na ca.670-680mm.

W tej chwili wiem o istnieniu kiery firmy Chromag (Fubar OS), która spełnia moje wymagania, tylko że dostępność jej w PL jest zerowa. Może ktoś kojarzy inne kierownice spełniające moje wymogi, których zakup nie wiązałby się z nawiązywaniem kontaktów międzynarodowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...